1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Szintbővítés 50. szintig - ötletek

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: kazimir2, témanyitás ideje: 29.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. yellowhydrangea

yellowhydrangea Utánpótlás-írogató

sirkukac... marha jó ötlet, végigolvastam és nem láttam kivetnivalót :) és sztem még illene is a játék világába...

sirkukac kedveli ezt.
  2. monty34

monty34 Aktív író

Te már megint túl tettél magadon; eddig nem láttam másik fórumot, hogy ilyen részletesen megcsinálná valaki a szabad idejéből egy tervet; te meg minden apró részletre oda egyszerűen jó olvasni amit írsz de tényleg.

sirkukac kedveli ezt.
  3. bruceleepvp

bruceleepvp Fórum-zöldfülű

Elsősorban javítsuk a hibákat, majd azután gondolkozzunk az 50 szinten.

opos2012 és Bundin kedveli ezt.
  4. namazso

namazso Fórum-zöldfülű

Legyen valami sivatagos terület, ilyen "Hiúzokkal" meg mindenféle állattal / legyen 4 megbízó.

5. MariskaNeeni

MariskaNeeni A fórum ezredese

Esetleg bővebben kifejtenéd magad? :)

BaluPapa kedveli ezt.
  6. Klondike22

Klondike22 Járnitanuló

Szerintem eddig csak szörnyek voltak az ellenségeink. pl: csontvázak,tengeri szörnyek,vadállatok.
    Arra gondoltam hogy lehetnének az új ellenségek az emberek,hegyi emberek mivel hogy a hegyekben lesznek az új ellenségeink.
    Lehetnének zombik is, akiket ha megölünk ujra felélednek csak fej nélkül,szóval olyan ellenséget akit töbször lekel győzni.
    lehetnének földön kúszó hatalmas férgek. eddig mindig csak két vagy négylábú szörnyekkel harcoltunk legyen most csúszó mászó.
    és ha már a hegyekben játszódik, ott nagyon hideg van, lehetne olyan negatív buff hogy mindenkinek csökken az ellenállása (bár kétlem hogy a játékosok ennek örülnének de végülis izgalmasabb lenne úgy a játék).
    ja és a felsoroltak közül szerintem az egyáltalán nem jó hogy tűzskorpió meg király kobra meg stb. Azért nem mert ez egy hegyvidék ide hegyi szörnyetegeket kéne mondani pl: yeti.

7. Athalusz

Athalusz Járnitanuló

Yeti az 3 méter magas, erős, robosztus állat, ami lehet egy [URL='http://komlomedia.hu/13-iq100/6717-...t-es-nem-tudott-alkalmazkodni]Gigantopithecus[/URL], de amugy tényleg jó lenne, ha már ugy is 55-ös szint van, akkor annak a 60-as szintig feljebb kéne nyomni

Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.5.19

Az oldal megosztása