1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Szintbővítés 50. szintig - ötletek

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: kazimir2, témanyitás ideje: 29.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. MariskaNeeni

MariskaNeeni A fórum ezredese

Igen ez az ötlet valóban szuper... egy apró problémám lenne vele. Az egyiptomi részbe nem keverném bele a dzungeles rész. Ugyanis kissé pazarlásnak tartom ezt a két világot csupán egy földrészre felhasználni. Elég gazdag ahhoz hogy két rész is legyen belőle, lehetne kizárólag egyiptomi földrész, és utána a nagyon távoli jövőben egy teljes dzungeles-majás világ aminek szivem szerint jobban örülnék.:rolleyes:
    De ha többség egyiptomot támogatom. ;)

Egyébként az sem ártana ha betennének pár új mapot a 40-45szinetekre úgy mint amikor Atlantiszt bővitették, jöhetne törp világ bővités is. :cool:

2. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

Én meg azt mondom, hogy nyugodtan mehet a 2 világ egyben; sokféle pálya nincs még a játékban, ami lehetne. Nekem is van még több ötletem. No meg így sokkal izgalmasabb lenne a játékosoknak is. A Bigpointnak nagy hibája hogy alig vannak questek a szinteken, és csak párféle szörny van a pályákon. Sokkal jobban élveznénk a játékot ha kicsit sokszínűbbé tennék.

Ja és még valami: sivatagnak már ott van Mystras

3. Balazs86

Balazs86 Törzsjátékos

Ez a dzsungeles dolog nekem is tetszik.
    Lehetne valahogy ugy hogy sivatagi pályák és a közepén mint egy oázis a dzsungel :)
    Dzsungel helyett valami szép európai típusú erdő is tetszene.

4. Radenska

Radenska Fórumgróf

Kettő javaslatom lenne az 50-es szintbővítéssel kapcsolatban:
    1, elhalasztani, és a bugok, hibák javaslatát prioritásba helyezni
    2, átgondolni, elemezni az 'a kevesebb néha több' mondást.

Ha gyenge alapra építkezünk, összedől a ház.

Hermithun kedveli ezt.
  5. villámnyíl

villámnyíl Aktív író

Nagy sőt nem nagy, hanem óriási grat ehhez. Erre nem lehet rossz kritikát írni :)
    Ha nem küldik tovább a modik, akkor a fáraó átka sujtson le rajtuk. :D:D:D

Szerintem jó ez ahogy van :)
    Még egyszer nagy grat :)

sirkukac kedveli ezt.
  6. Athiae

Athiae Haladó

Emlékszem még a fejlesztői részben, mikor először olvastam tőled ezt az ötletet. Már akkor is eldobtam az agyam tőle, óriási elismerés, amiért ilyen terveket dolgoztál ki. Remélem, tehetek valamit azért, hogy a megfelelő helyre jusson az ötleted. :)

Hermithun és sirkukac kedveli ezt.
  7. jbjoco

jbjoco Fórum-zöldfülű

Szerintem ha már sivatagos helyről van szó a térképen délen akkor szerintem valami ókori Egyiptom kéne!
    De persze ezt Drakensang stílusban hogy lehetnének sivatagi nofertarik vagy egyéb dolgok de biztos kéne valami sivatagi hangulat!
    Lehetne a főboss egy múmia aki olyan skilleket rak rád mint példáúl faszörnyek.
    Vagy skorpió alapszörnyek kobrákkal,gyíkokkal,meg egyéb sivatagi szörnyek.
    Szerintem mindenképp egy sivatagi hely kéne mert a világtérképen délen nagyon üres az a hely.
    És például létre kéne hozni egy oda vezető utat!
    Nekem ez a véleményem köszönöm a figyelmet!

Üdvözlettel:Jbjoco

8. MariskaNeeni

wááá az jó ötlet, előtte végig kéne haladni egy hosszú veszélyes ösvényen ami oda vezet a földrészhez, viszont a világ csak akkor tárul elénk ha megoldottunk bizonyos rejtélyeket-feladatokat... persze ezt csak az első alkalommal. :cool:
    Ashraya megfelelő kiindulópont lehetne...

Utoljára szerkesztett: 30.7.14
    Athiae kedveli ezt.
  9. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

Esetleg még azon gondolkoztam, hogy akár a dinoszauruszok leszármazottai is élhetnének a Disebach-zuhatagvölgyben.

Dínókölyök (48. szint) - bocs, csak ilyen képet találtam :)
    Képességek:
    - karmolás

Felbőszült raptoranya (49. szint)
    Képességek:
    - karmolás (mellső végtaggal)
    - harapás
    - miközben harcolsz a raptoranyával, minél több Dínókölyköt ölsz meg, ő annál dühösebb, ergo, annál erősebb lesz

Tüskés hátú vadász (49. szint)
    Képességek:
    - karmolás (mellső végtaggal)
    - véres harapás (vérzést okoz)

Tök misztikus lenne az egész. Inkább ez, mint a tigrisek meg a gorillák. Bár a legjobb nyilván az volna...

És ha már itt tartunk, találtam egy tök jó képet a Google képkeresővel, és ez megihletett: 24.000 anderért lehetne venni Grizmeknél egy ilyesmi gyors hátast. A lényeg az, hogy ne nagyon hasonlítson a sárkányfajzatokra.

villámnyíl és MariskaNeeni kedveli ezt.
  10. MariskaNeeni

Jó kis ötlet ez is, az utolsó képen látható dolog tényleg jó lenne a játékban, az első képért meg külön dícséret ját! :eek::D

11. Athiae

Athiae Haladó

Számomra kezd egy kicsit zsúfolt lenni egy 5 szintes bővítéshez. Való igaz, hogy érdemes lenne, a maja, a fáraó és a dinoszauruszos témát külön szedni. 50-55-60 szint. Mindenesetre az ötleteid nagyon jók. Ne hagyd abba, csak így tovább! :)

MariskaNeeni és sirkukac kedveli ezt.
  12. topakacsincsilla

topakacsincsilla Junior szaki

úgy látom másodállásba tolod a játékot és nem lételemed :D
    Mi lenne ha hivatásszerűen tolnád azért a skorpió kicsit sok van benne de tetszik az ötlet :D

Hermithun kedveli ezt.
  13. Henrik

Henrik Utánpótlás-írogató

sirkukac, nekem nagyon tetszik az ötleted, végig is olvastam, én biztos hogy betenném, bár a BP-t ismerve sajnos hiába fáradoztál :( De szerintem nagyon jó :)

sirkukac kedveli ezt.
  14. topakacsincsilla

topakacsincsilla Junior szaki

Egy ötletem nekem is lenne !
    A 45-50 szint ig megcsinálhatnák úgy mint a közteseket hogy külön mappon barangolhatunk mint most a köztesek is ahogy vannak így a játék térkép terület se fogy el és lesz újabb 10 terület :) börtön,város,nyilt map...
    A téma nem hiszem hogy az lenne a legjobb ha el mennénk a modern sci-fi irányába mint pl.: transzformersz,ufók,stb. maradjon meg az a kor ahol még lehet karddal vasvillával venyigével küzdeni mert a puskás törpe így is kicsit zazi a kardoshoz van köztük 500 év különbség de ez érzékelhető a kihozható statokon is.
    Ha valami cb rádiós marhaságokat betennének levesztené a játék a korszakhű varázsát szerintem.
    Az Egyiptomi labirintusos titkos térképes területek jó alapot adhatnak egy új megvalósulásnak mint ahogy az Afrikai dzsungel is kimeríthetetlen történeteket és eseményeket adhatna főleg ha z egy átjáró lenne Egyiptomba :)

15. Nehem

Nehem A fórum hercege

Öhm, ezt komolyan gondolod? :rolleyes: Rengeteg küldetés van már (plána a régi DSO-ból kiindulva). Igaz, hogy a 41-es területektől felfelé még lehetne egy kicsi, hogy ne állandóan az unalmas fartm menjen, de 40-ig szinte repülsz a feladatokkal.

Mystras miatt engem az egyiptomi téma nem hatott meg (mint ötlet nagyon részletes, ahhoz gratulálok, de annyi helyen van már Egyiptom, hogy a csapból is folyik), viszont a dinoszauruszok jöhetnének :D Mondjuk T-Rex, Velociraptor, Allosaurus, stb. Na az tetszene.:)

Hermithun, MariskaNeeni és Athiae kedveli ezt.
  16. hubahuba3

hubahuba3 Fórumprofi

17. Nehem

Nehem A fórum hercege

18. hubahuba3

hubahuba3 Fórumprofi

Mondjuk 30-35ig van sigi, negyed óra alatt 2csíkot haladtam, csak sigivel.

19. Dark-Miners

Dark-Miners Aktív író

Kérem szépen izgalom és moka hiányzik a játékbol !

Ez az őtletem !!

A végitélet Birodalma ahol a mechanikus és a mágia keveredik
    Szoval
    1. terűlet A végzet űdvőzlése
    egy nagyon sőtét barlangot kől elképzelni ahol mégcsak főldi Oriás vakondokvanak
    ezek 46. szintűek lenének
    Képeségek : karmolás 2300 sebzést okoz
    Bűz: 10 méteres kőrzetben 50% kall lasaban mozognak a játékosok

2. terűlet város
    Neve: Béke felege
    Egy menyországi helyet kell elképzelni

3. terűlet a sőtét lelkek hanvasztoja Tiszta fekete lángu tűzvan mindenhol
    Tűzes lélek
    Halálos ragadás mozgás képtelen a játékos 5 mp ig
    és 10 mp ig 250 sebzés

Jeges lélek: Jeges fogás: Mozgás képtelen 10 mp de a játékos 25% védelmet kap!
    Ifjab Zulitánusz átka 25% életerőlevonás fizikai sebzés ként

és ugye hogy továb lehese jutni megkel őlni Ifjab Zulitánuszt egy Mechanikus gépezetet kell elképzelni ami mágigus lővedékeket lő és 47. szintű
    1 Fekete Lővedék, Hatások:450 sebzés fekete mágiaként
    2 Ijesztő megjelenés , Hatások: a játékosok 50%-kall Gyorsab futást kapnak de a védelműk és a sebzésűk 50,50%-kall csőkene
    3 Őngyilkos gondolatok ,Hatások: a játékos a seját sebzését kapja meg 2 mp-ig adig a szőrnyeket nem tudja űtni
    4 vég itélet szeme ,Hatások:15 méteres kőrzetben 5 mp ig Csontvázakat idéz meg amiknek nincs sebzése de viszont halhatatlanok
    A halálakor Mindig hagy maga után egy jelet amit be válthatunk egy Furcsaságra pl: a látnok itala ,Hatásai:0.50% élet erő Viszatoltése 10 mp-ig és +25 gőz,mana,figyelem,Dűh

Ez után jőn a kővetkező város
    Ami már egy jelentősen le rombolt város ahol Fekete elfek vanak
    A fekete elfekről pár szó : Tiszta fekete bűrűk van Ősi tetoválások vanak rajtuk
    Úruk {nálúk az úr a király a császár a főfőhatalom] Krasegot Egy nagyon jó lelkű személy aki mindent megtesz ha segitség kell egy embernek

Itt vanak kűlűnleges egyedi tárgyak

és természetesen szet bunuszt is adnának

Minden kasztnak hasonlo pár száz eltéréses a védelem,élet,sebzés,krit

Sisak:Fekete elf lovagi sisakja, Előnyei:+250 élet erő + 250 védelem +300 háritási érték
    +125 háritás menyisége
    Válvért:Fekete elf lovagi Válvédője, Előnyei : +300 élet erő +300 védelem +10 gőz,mana,Dűh....., +35 sebzés
    Melvért:Fekete elf lovagi Szíve ,Előnyei:+2 mana, gőz, figyelem, tőltődési sebeség A sárkány harcosnak meg 2 vel tőbb Dűhpont minden űtésel
    +450 kritikus találati érték +10% kritikus sebzés
    Hátrány:-2.5% kall lasab futási sebeség
    Őkől:Fekete elf lovagi őkle, Előnyők +65 sebzés +100 háritás menyiség hátrány:5%kall lasab támadási sebeség
    Bakancs:Fekete elf lovagi Bakancsa, Hatások:+25 sebzés +25 gőz, +400 élet erő
    Hátrányok:-2.5% kall lasab futási sebeség -100 Tűzelenálási érték - 100 hideg elenálási érték
    És természetesen hogy engyenlőlegyen az őszes kaszt:
    Fekete elf pisztolya +25%kall gyorsab lővés +45 sebzés
    Fekete elf Gép pisztolya 75%kall gyorsab lővés -100 sebzés
    Fekete elf Egykezes sőrétes puskálya 20%kall lasab lővési +100 sebzés +500 kritikus találati érték

Fekete elf Puskálya 20%kall gyorsab lővés +90 sebzés
    Fekete elf Gépágyuja 130%kall gyorsab lővés -150 sebzés
    Fekete elf mester lővész puskálya 25%kall lasab lővési sebeség +175sebzés +500 kritikus találati érték

és a Palyzsok majdnem kiment a felyemből
    It is minden kasztnak ugyan az!
    Fekete elf Palyzsa 750 védelmi 1200 háritási érték 800 háritási menyiség +10%kall gyorsab lővés

És a szet bunusz és az árak!
    2db a szetből +50 sebzés
    3db a szetből + 500 hp és 300 heritás menyiség és 300 háritási érték
    5db a szetből 2.5% kall gyorsab lővési +250 kritkus találati érték és 20 élet erő regenálás másod percenkén és 20%kall tőbb sebzés a gyorslővésel,mágikus lővedékell stb...

és 1 db része a felszerelés nek 8000-15000 ander
    kőzti ára gondoltam

és a fegyverek ára 16000 ander
    és a palyzs 17000 ander kőrnyékére gondoltam

Kedves BIGPOINT! ezek az árak csak képzelgések szoval ez nem a 100% kos ár őnők szabják meg !
    nem sokára folytatom és elvileg képet is csinálok majd :D

Utoljára szerkesztett: 31.7.14
  20. MariskaNeeni

Vannak az ötletednek jó elemei, viszont kissé sok nekem benne a mozgásképtelenség... szerintem ez egy idő után bosszantó lenne.

Az oldal megosztása