1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Szintbővítés 50. szintig - ötletek

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: kazimir2, témanyitás ideje: 29.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Nehem

Nehem A fórum hercege

Hát remélhetőleg nem :confused: Bár én nem tartom jó ötletnek a szintemelést ebben a formában, a 40-50 szintet én egyben raktam volna be, nem külön-külön. Több feladattal, tárggyal és XP-vel

MariskaNeeni, Cadrik és opos2012 kedveli ezt.
  2. makel93

makel93 Utánpótlás-írogató

Sziasztok!

Véleményem szerint nem előnyös az 50-es szint viszont már ha így alakult, akkor az alábbiakat gondoltam ki rá.

Egy komplett kasztot, a Zsiványt azaz a Rogue-t hoznám be a játékba.

A zsiványok a szél segítségével vonulnak harcba, közelharci/közép-távolharci kaszt.Az egyetlen kaszt aminél a két kézben külön lehet változtatni a két fegyvert viszont nincs kétkezes kardja csak két kézben 1 kezes kardja.

Feloldódik: Másik karakter 50-es szintjével

Energia: Szél
    Újratöltés: 12 Szél/MP

Képességek:

1. Szint: Kardcsapás

Az alapsebzés 50%-át okozza fizikai sebzésként.
    Eszencia felhasználás: 1

2. Szint: Dupla Kardcsapás

Az alapsebzés 120%-át okozza fizikai sebzésként.
    Ár: 20 Szél
    Eszencia felhasználás: 3

3. Szint: Válaszcsapás

Ha egy ellenfél a következő 10MP-ben eltalál, a sebzés 25%-át viszonozza fizikai sebzésként.
    Időtartam: 10MP
    Ár: 50 Szél
    Újratöltési idő: 45MP
    Eszencia felhasználás: 5

6. Szint: Szembeszél

Nem okoz sebzést, az eltalált ellenfeleket 7 MP-re lassítja 30%-al.
    Újratöltési idő: 10MP

9. Szint: Surranás

Mint minden kasztnál, itt is a 9. szinten lehet elérni az úgymond "ugrást" amivel átsurran/átsuhan bármilyen tárgy felett.
    Újratöltési idő: 9MP

12. Szint: "Szélütés"

Nem okoz sebzést, az ellenfél 4,0 (PvP: 2,0)MP-ig harcképtelen lesz.
    Újratöltési idő: 10MP

15. Szint: Tornádó

A tornádó útjában tartózkodó ellenfeleknek az alapsebzésed 60%-át okozza fizikai sebzésként és 4,0 (PvP: 2,0) MP-ig harcképtelenek lesznek.
    Ár: 20 Szél
    Újratöltési idő: 30MP

18. Szint: Ízzó Pengék

(Az animációt úgy képzeltem el, hogy egyet körbefordul és ez alatt)
    Egy kézben lévő kard esetében 1x180% sebzést, két kézben lévő kard esetében 2x150% fizikai sebzést okoz.
    Eszencia felhasználás: 6

22. Szint: Láthatatlanság

A képesség ideje alatt nem hatnak rád az ellenséges kábító/lassító hatások, nem tudnak megsebezni és nem is látnak téged.
    Viszont amint más képességet használsz, a láthatatlanság feloldódik (Zászló megszerzésében zászló nem vihető a képesség ideje alatt.)
    Időtartam: 8MP
    Ár: 80 Szél
    Újratöltési idő: 90MP

26. Szint: Örvény

(Az animációt úgy képzeltem el mint a szingularitást csak a földben/földön)
    A kijelölt ponton négy méter sugarú körben egy örvény keletkezik, ami az alapsebzésed 120%-át okozza fizikai sebzésként.
    Aktív 8MP-ig.
    Ár: 30 Szél
    Újratöltési idő: 45MP

30. Szint: Dobókés

Ha egy ellenfelet eltalál, az alapsebzésed 250%-át okozza fizikai sebzésként és 4,0 (PvP: 2,0) MP-re megbénítja.
    Ár: 60 Szél
    Újratöltési idő: 60MP
    Eszencia felhasználás: 7

35. Szint: Szélfal

Körülötted 3 méteres körben egy szélfalat hoz létre, amiben regenerálódik az életed 5%-al Másodpercenként.
    A szélfal 10MP-ig marad aktív.
    Újratöltési idő: 100MP

42. Szint: A Szél Ereje

Azonnali hatás, a szél ereje 100%-osan feltölti a Szeledet és csökkenti az aktív várakozási időket 50%-al.

Előállítás: 100% Szél
    Újratöltési idő: 60MP

48. Szint: Nyakmetszés

(Az animációt úgy képzeltem el, mint a Sárkányharcos "Roham" képessége, ami odahúzza magát az emberhez majd elmetszi a torkát, miküzben egy "kecses" mozdulattal az ember mögé kerül.)
    Akik a nyakmetszésed útjában állnak, azoknak az alapsebzésed 200%-át okozza fizikai sebzésként, emellett az eltalált ellenfelek védelmi és ellenállás értékeit 5,0 (PvP: 3,5) MP-re 85%-al csökkenti.

Újratöltési idő: 25MP
    Eszencia felhasználás: 7

Talent:

5. Szint

+5% haladási sebesség ----- válaszcsapás 50% sebzést viszonoz

10. Szint

csökkenti a szembeszél újratöltési idejét 30%-al ----- +10% fegyversebzés

15. Szint

Surranás képességnek nincs újratöltési ideje viszont 30 szélbe kerül ----- +15 Maximum szél

20. Szint

Ízzó pengék nem kerül Szélbe viszont az újratöltődési ideje 20MP lesz ----- tornádó és szélütés képességeid 1,0 (PvP: 0,3) MP hosszabb ideig tartanak

25. Szint

Láthatatlanság képességed nem kerül szélbe és várakozási ideje is csökken 30%-al ----- 10% magasabb sebzés izzó pengék esetében

30. Szint

Az örvény jelentősen csökkenti a benne tartózkodók haladási/támadási sebességét ----- ízzó pengék 20%-al kevesebb szélbe kerül

35. Szint

Dobókés 100%-al több sebzést okoz viszont nem bénít ----- +15% védelmi érték

40. Szint

Láthatatlanság képességed hatóideje alatt is használható a szélfal ----- a szélfal képesség 15% életet regenerál másodpercenként

45. Szint

A szél ereje mostantól 100%-al csökkenti az aktív várakozási időket ----- +20% védelmi érték

50. Szint

Nyakmetszésed mostantól meg is bénítja az útjában álló ellenfeleket ----- dupla kard esetében +25% fegyversebzés és +50% kritikus sebzés

PvP Talent:

5. Szint
    15%-al több sebzés játékosokra ----- 15%-al kevesebb sebzés játékosok ellen

10. Szint
    Minden találat játékosra regenerál 2 szelet ----- 10%-al magasabb sebzés fegyvereiddel játékosok ellen

15. Szint
    Vérszomj/Harckészség

20. Szint
    Mozgékonyság/Fürgeség

25. Szint
    Dac/Határozottság

30. Szint
    Láthatatlanságod 20%-al tovább tart ----- szélütésed és dobókésed 33%-al gyorsabban repül

35. Szint
    Szélütés és Tornádó képességeid 33%-al hosszabban tart játékosok esetében ----- surranás és szélütés képességeid megszabadítanak téged egy bénítástól és az összes negatív hatástól

40. Szint
    Ha az életerőd 33% alá csökken, azonnal regenerálja az életerőd 50%-át ----- ha egy csatában elesel, a 10 méteres körzetedben tartózkodó összes ellenfél megbénul és a védelmi/ellenállási értékeik csökkennek 85%-al

45. Szint
    -----------

50. Szint
    -----------

Ezen felül a kasztnak már csak tárgyakat kéne kitalálni, az elképzelésemben ez (végre) egy hybrid kaszt lenne.Kevés élet, közepes védelem, közepes sebzés jellemzi viszont mivel az ellenfél szemei elől el tud rejtőzni ezért nagy előnye van az összes kaszttal szemben.
    Természetesen úgyszint be lehetne állítani ezt a kasztot is mindenkinek kénye, kedve szerint szóval 5milliárdos sebzés 1 élettel vagy akármi hasonló.
    Remélem ezzel a kis levelemmel sikerül sok ember tetszését elnyernem.

AZ ÖTLETEM NEM FIX, NEM SZENT ÉS NEM SÉRTHETETLEN EZÉRT:
    -----------------------------------------------------------------------------------
    Nagyon szeretném ezt az ötletemen tovább vinni, tovább fejleszteni így kérném azokat akik ezt olvassák, hogy minél több ötletet esetleg, hogy mi tetszik, mi nem tetszik vagy saját ötleteket írjatok hozzá.
    Úgy vélem ha már 50-es szintet behoznak (ami szerény véleményem szerint teljesen felesleges) akkor legalább új kaszt is legyen, hogy 50-es szint eléréséért is járjon valami.
    Már régebben kigondoltam ezt az ötletet és már fel is akartam vetni de úgy hiszem, most itt az ideje.
    ------------------------------------------------------------------------------------
    Azon is gondolkodtam, hogy a Rouge-nak max LVL45 lenne a szintje de ez még nem biztos.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
    MINT ELŐTTEM MÁR PÁRAN MONDTÁK, AKIK NEM OLVASTÁK VÉGIG, AZOK KÉREM NE SZÓLJANAK HOZZÁ.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------

Üdvözlettel,
    Makel

Utoljára szerkesztett: 2.8.14
  3. Cadrik

Cadrik A fórum bárója

Ebben az esetben sajnos a mostani 3 zöldfülű fejlesztő nem lett volna elég a játékhoz és rá kellett volna állítani egy normális csapatot a fejlesztésre! Na de így mi lenne a hőn szeretett bugjainkkal?!:D

4. NuclearGum

NuclearGum Utánpótlás-írogató

Szia!
    Olvastam sok karakter ötletet, de eddig a tiéd tetszik a legjobban: Nincsenek eltúlozva a képességek(a válaszcsapás csak 1 ütést ütne vissza?),mondjuk a tp talenteken lenne mit finomítani. Bár most a terültei fejlesztésről van szó, mentsd el az ötletedet, és ha karakterekkel kapcsolatos 5leteket kér a BP akkor küld be újra ;) :)
    ui.:természetesen úgy lenne igazi ez a kaszt, hogy másik kézbe(?) csak kritet adó cucc lehet, pajzs nem (sárkányharcosnál pont fordítva van)

-------------------------------------------------------------------------------------------

Sirkukac ötleteit pedig tessék továbbítani :D!

makel93 kedveli ezt.
  5. makel93

Köszönöm a hozzászólásod, a válaszcsapáshoz oda volt írva, hogy 10MP-ig tartana de kiírtam úgy, hogy mindenki észre vegye.
    Persze van még mit rajta fejleszteni, azért is írtam a mondókámat a végére. :)

Utoljára szerkesztett: 2.8.14
  6. Dark-Miners

Dark-Miners Aktív író

Sirkukac az őtleted Tőkéleteseb 25 miliárdszor mint az enyém :D
    Gratulálok hozá :D
    De tényleg kéne pár új szet meg amonos is és ugy gondolom hogy A Fekete elf lovagi szetet átalakitva agy nagyszerű új amon szet jőne ki !
    amit lasan át alakitok és meglátjuk mijőn ki belőle :D

De valamit mindig hiányoltam a Tőrpnél Rendes gyors kétkezes gépágyut ami marha gyors de nagyon alacsony sebzésel
    Mert kicsitvices hogy a kétkezes gépágyuk 0,87/mp lővésűk van

A zsivány kaszt nagyon jó őtlet !!! Grat hozá makel93

De ami zavar az hogy van egy rahedli faj
    Mondjuk az ember is használhatna mondjuk puskát a tőrp kardot mágiát :D
    ez még a játék változatoságán is javitana !
    Mondjuk Muskétás ember mágus tőrp.... ijesmi :D
    Meg keverni a kasztokat pl: a mágust a tőrpel tudna pisztolyt is használni meg mágiát is [Mert a mai mágusok tabletről nézik a mágiát :D]

7. makel93

Szia köszönöm, hogy jó ötletnek tartod a Zsivány kasztot viszont szerintem nincs értelme kevergetni a kasztokat.
    Sőt én inkább még jobban szétszedném őket, hogy mindegyik kasztnak legyen saját városa, saját területe mivel véleményem szerint elég idétlen, hogy a törp és kalandvadász illetve harcos és mágus egy városban vannak.
    Minden játékban, minden regényben és történetben ezek egymással szemben állnak, ellenfelek így viszont, hogy minden adott kaszt küldetésadója ugyan azokban a városokban van így nem elég nyilvánvaló, hogy mi a különbség egyik és másik kaszt közt.

Törpöknek maradhatna andrakash, harcosoknak például ellenállás tábor, mágusnak werian, kalandvadásznak örök berek és a zsiványnak akár valami fellegek feletti város.
    Persze ez csak egy alap, átgondolatlan ötlet de lehet tovább fejleszteni.

8. Nehem

Nehem A fórum hercege

Nem hiányozna? :eek: :D

Miért nem jelentkezel hozzájuk? ;)

9. Cadrik

Cadrik A fórum bárója

Annyi pénz a világon nincs amiért elvállalnám!:D:D

Nehem kedveli ezt.
  10. Nehem

Nehem A fórum hercege

Dehogynem :D

Hermithun és Cadrik kedveli ezt.
  11. Leelu

Leelu Törekvő

Le a kalappal :) A téma nagyon tetszik :)

12. zalika.

zalika. Járnitanuló

ha szintet bővítenek akkor új képességek is kellenek itt az ötletem:
    mágus lvl46:jégfelhő:lehetsz egy felhőt egy kijelölt helyre ami megfagyasztja az alatta lévőket 3mp-re,majd 2 másodpercig kiolvadsz,ez háromszor ismétlődik
    időtartam 15mp ,eszenciahasználás nincs,újratöltési idő 45mp

sárkányharcos lvl46:sárkány tornádó:megjelenik egy tornádó a játékos körül 7 mp-ig
    ami tűz sebzést okoz kb olyan gyorsan mint a törp gyors ágyúja
    15 eszencia használat újratöltési idő 40 mp

vadász lvl46: rejtőzés:1o mp ig csak a körvonalaid látszanak gyengén
    0 eszihasználat,újratöltési idő 30mp

törpe lvl46:rejtett akna letesz a egy láthatatlan aknát ami ha rálépnek felrobban
    eszenciahasználat 3,időtartam 10mp,újratöltési idő 15mp

13. makel93

Kedves zalika.!

Őszintén mintha koppintottál volna az ötleteimből :p viszont viccet félre téve a körmágus és sárkányharcos ötleted nem tetszik, kalandvadász (láthatatlanság a zsiványnál az nagyrészt ugyan az) viszont a törpe az kifejezetten jó és ötletes bár ez a rejtett csapda pedig sirkukac ötlete volt.
    Mindent egybe vetve szépen összekaptad mások ötleteit és valamilyen szinten tovább fejlesztetted a sajátodéra.
    Indokok:
    SH-nak már így is van nagy szinten elég sok jó képessége ahhoz képest, hogy egy "tank" még így is tud a képességeivel nagyokat csapni.

Körmágusnak elég értelmetlen amit írtál már csak a megszabadítással is kijönnek egy ilyen felhő alól nem, hogy még fel is olvasztod az embereket :)

Kalandvadász természetesen nagyon nagyon jó ötletnek tartom a láthatatlanságot vagy áttetszőséget, viszont ez más (az enyém) ötlete volt.

Törp díjazom a csapdát.

Üdvözlettel,
    Makel93

14. zalika.

zalika. Járnitanuló

nem másoltam senkiről semmit azt a zsiványt meg el se olvastam
    egyébként ezeket már min egy éve kitaláltam

15. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

Hogy lenne már a te ötleted? :) Már megbocsáss, de tudod hány játékban van olyan kaszt, aminek a láthatatlanság a képessége? :D Ugyanez az én rejtett csapdáimra is igaz. Semmit se lehet már kitalálni egy játékban, ami korszakalkotó, mert biztos hogy lesz egy másik fejlesztői csapat egy másik RPG-hez, akik már rég megvalósították azt. De ez csak "kukacoskodás". Nem kell komolyan venni. ;)

Ami az én problémám, hogy akármit is fognak berakni, nem lesz elég quest. Ez az egy, amiben biztos vagyok; a BP-nek nem lesz elég szorgalma annyi küldetést csinálni, ami egy teljes szintlépéshez elegendő. De talán nem is kell. A maradék XP kipótlásához tökéletes a bossfight. Ebben szeretném kérni a Bigpoint-ot, hogy (akármi is lesz az új terület) oldják már föl a Destruktor normált, hogy ne legyen kínszenvedés a fejlődés! És ha lehet vegyék ki belőle a "döngölővel falakat török" részt, mert az fölösleges időpocsékolás lesz.

16. ...tibor1978...

...tibor1978... Törzsjátékos

Végigolvastam az egészet. Gratulálok! Szerintem senkinek nem jutott volna eszébe ilyen kidolgozottan, pontosan és Tökéletesen megcsinálva.
    Erről kapcsolatban eszembe jutott valami:
    A végén írtad két oldalról szorítják a városlakókat, III. Arkhanhotep és Anturin. Lehetne egy event (olyan mint a Sargonos meg Draganos) amibe le kell őket külön vagy egyszerre legyőzni. Egyébként olyan részletes hogy nagyon bele lehet zavarodni, de nagyon tetszik. :) :) :) Csak így tovább!
    Trónusz

Hermithun és sirkukac kedveli ezt.
  17. makel93

Kedves sirkukac!

A második fejezeteddel 100%-osan egyet értek, viszont az elejével nem teljesen.
    Amit én írtam, az nem csak, hogy ezen a játékon belül "új" ötlet koppintás, hanem a topicban srác végig olvassa a hozzászólásokat és ami tetszik neki, azt kiveszi belőle.

Zsivány kaszt is van nagyon sok játékban, angol megfelelőjét a "Rogue"-t még többen ismerik és persze a láthatatlanság is ott van minden valamire való játékban ha RPG-ről, ha FPS-ről beszélünk de valamilyen szinten ott van legalább a szörnyeknél.

Szóval félreértés ne essék természetes, nem az én ötletem volt.
    Én egy alap ötletet gondoltam tovább, amiből lett a Zsivány kaszt és még ez se teljesen kifejlett, folyton próbálom fejlesztgetni, hogy jobb legyen és pont ezért várnék építő kritikákat és nem a lehurrogást.

sirkukac kedveli ezt.
  18. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

Kedves Makel93!

Az 1. rész végére direkt odaírtam, hogy csak kötözködök és nem kell komolyan venni, épp az ilyenek miatt. Látom, te komolyan vetted. :)

Amúgy a zsivány kasztod tökéletes, simán bekerülhetne a játékba, pont egy ilyen kaszt hiányzik még. Még egy picit visszakanyarodva,te nem tudhatod, de kb. 2 éve én is terveztem egy ehhez hasonló kasztot, és abban én is megálmodtam a Láthatatlanság képességet. :D De az egész jó ahogy van. Esetleg még a fegyveres részét jobban kifejthetnéd, mert érdekelne, pontosan hogy is gondolod.

Az egyetlen baj az egésszel az, hogy valószínűleg a játékban nem lesz már több kaszt, hisz a Drakensang PC játékban is a harcos, íjász, mágus és törpe kasztok vannak. :( Persze ez nem jelenti azt, hogy ne ötletelgess!

19. makel93

Kedves sirkukac!

Nem vettem komolyan, értelmeztem amit írtál csak nem szoktam smiley-kat írni, egy kicsit gyerekesnek tartom viszont így nem érzékeltetik a hangsúlyom és az esetleges szarkazmusom.

A kasztot leginkább azért álmodtam meg, hogy a képességeiből lehessen ihletet meríteni akár új skillekre meglévő kasztokhoz vagy akár ténylegesen behozni egy új kasztot főleg, hogy törpnek nincs ellenfele.
    Akármikor bemegyek 5v5-re, akárhány legendás vagy bölcs mágus van nálunk nem számít, mert egy mágusjelölt törpe, 800% futásával át galoppol a pályán, felkapja a zászlót, be a törpébe és mondhatni sebezhetetlen míg vissza nem viszi a zászlót.
    Na pont emiatt találtam ki az alábbi képességeket és a fent említett kasztot, mivel "xy" beül láthatatlanba, elsétálgat komótosan zászlóig, ott kijön láthatatlanból, ha jól van fejlesztve a karakter akkor 2 ütés lecsapja azt aki a zászlón ül és már viszi is.
    Így a törpe nem tudja rögtön bevinni, van esélye az ellenfélnek megvédenie a saját zászlóját.

Igazából mint mondtam is nem a kaszt a lényeg.Sőt nem EZ a kaszt a lényeg.Csak, hogy legyen a törpének is ellenfele mert 9/10 törpe ezt csinálja és egy idő után elmegy az ember életkedve is, mikor a szerver első 3 legerősebb játékosával van és mondhatni így jártak, mert ott a TÖRP!

Nem is szaporítom tovább a szót és nem nagyon szeretném tovább-tovább gondolni ezt az ötletemet, mint mondtam, ihlet merítésnek vetettem fel.
    A te ötleted viszont elég jó, kis finomítás férne rá itt-ott például dzsungel az mondhatni mindenhol van.Láttam olyan hozzászólást is, hogy sivatag, na az is van mindenhol.Vízalatt is jártunk már.

Amik kimaradtak:
    -Levegőben
    -Felhők fölött
    -Űr
    -Másik bolygó
    -Másik naprendszer
    -Másik galaxis

és ezt még fokozhatnám.

20. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

Szerintem egyáltalán nem igaz, hogy dzsungel meg sivatag mindenhol van. Sőt, egy sincs a játékban. Vagy a Vad erdő nálatok dzsungel? A Troll szurdok dzsungel? Azok csak erdők. Dzsungel alatt a trópusi esőerdőt értem folyamatos madárzajjal, ősi letűnt civilizációkkal; olyanból meg tudtommal nincs a játékban. Sivatag de igazán van. Félreértések elkerülése végett, Mystras nem sivatag, max. egy félsivatag. Azt is értem, hogy más játékokban mind vannak ilyen területek; én meg erre azt mondom, hogy pont ezért itt is legyenek!

MariskaNeeni kedveli ezt.

Az oldal megosztása