1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Szintbővítés 50. szintig - ötletek

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: kazimir2, témanyitás ideje: 29.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. makel93

makel93 Utánpótlás-írogató

Értem az érvelésed és amit mondasz viszont mystras az teljesen sivatag.
    Nekem nagyon ó-Görögország hangulata van, nem hiába a küklopszok.
    Dzsungel meg egy nagyobb erdő is úgymond "Dzsungel"-nek számít de amire te gondolsz az akkor inkább Esőerdő és abból igazad van, nincs a játékban.

Bár elképzelésem szerint biztos elég idegesítő lesz minden 2. méteren fába beleakadni, de üsse kő :p

2. ...tibor1978...

...tibor1978... Törzsjátékos

Nagyon szépen kérlek titeket ne vitatkozzatok ez nem vitatopik hanem ötletelő. Mért nem beszéltek össze valahol például skypen és találtok ki közösen valamit. Két jó ötletből egy a legjobb ötlet lehetne. Persze nem szeretnék ebbe beleszólni csak javaslat volt.

Leírom ötletem hogy ne töröljék postom:
    tudom hogy területekről és szörnyekről van itt szó de ez az egész játékot megváltoztatná. A példából már tudni fogjátok miről van szó:
    Pl.:
    Heredur_Magyar | Heredur_English | Heredur_Slovak ...
    Grimmag_Magyar | Grimmag_English | Grimmag_Slovak ...
    Tehát a szerverekre nyelv szerint lehetne regisztrálni. Ez jóval megkönnyítené a játékot valamint a csoport és klánkeresést, mert tudom hogy csak xy nyelvű játékosokkal vagyok körülvéve. A klán- és csoportkeresés így könnyebb lenne mert nem ütköznénk angolokba, szlovákokba, franciákba, oroszokba és ki tudja még milyen nyelvűekbe.
    Trónusz

3. hozzászolok

hozzászolok A fórum veteránja

Vagy tanulni kéne legalább angolul :D mert azt a legtöbben beszélik

Athiae és Radenska kedveli ezt.
  4. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

Ez értelmetlen volna, alig lenne pár játékos egy szerveren, lehetetlenség lenne csoportot találni bármire. Szerintem a legegyszerűbb ha nyelveket tanulsz, és akkor mindenkivel szót értesz.

Athiae kedveli ezt.
  5. MariskaNeeni

MariskaNeeni A fórum ezredese

Elfelejtesz egy dolgot, ha még osztódnának a játékosok akkor szerinted mennyi ember lenne köztesben illetve PVP-ben? Annyi magyar illetve más nyelven beszélő játékos nincs hogy egy szervert betöltsék. Igy is szerintem néha kevés a játékos a szerveren.

Csak félreértés elkerülése érdekében meg mutatom én hogy gondolom. Ez Mystras:
    a sivatag amire én gondolok meg inkább igy néz ki:

És ez erdő:
    én meg ilyen erdőre gondolok:
    illetve:

A képen látható látványvilág szép lenne a drakenban, főleg a fák közt áthatoló napsugarak igazán szuperak lennének.:rolleyes::cool:

sirkukac kedveli ezt.
  6. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

Pontosan ilyesmit kell elképzelni a dzsungelnél! A repülőgéproncsot leszámítva, persze. :)

Sivatagnak ez talán picit jobb kép.
    Az kéne szerintem, hogy a sivatag egyik része legyen csak napos, a másik felén meg homokvihar legyen.[​IMG]

Köszönöm szépen Mariska a segítséget! :)

MariskaNeeni és Arianrhod77 kedveli ezt.
  7. makel93

Na nekem a két sivatag az egy kutya.

A dzsungelt pedig igen, én is így képzeltem el.

sirkukac kedveli ezt.
  8. Arianrhod77

Arianrhod77 Fórum-zöldfülű

Az ókor-középkor témával értek egyet én is: igaz, hogy a törpéknél bejöttek a gépek, de ez rájuk jellemző!:) Ők a kis kütyüzők, folyton-feltaláló népség! Nekem pl ennyi bőven elég a gépes-robotos helyszínekből, most valóban a még eléggé ki nem fejtett témákra kéne menni: Egyiptom, Közép- és Dél-Amerika... Onnan is lehet meríteni a mitológiából, ahogyan azt MariskaNeeni is megírta, ill sirkukac teljes map-ja is megfontolandó! Én szívesen látnék még új eventeket is, de ha lehet ne olyan maratoni hosszúságút, mint amilyen a legutóbbi is volt! Egy hét után borzasztóan unalmas lett:-/ Hátasok közül nagyon jó lenne egy ragyogó fehér-csillogó sárkány, és komolyan mondom, több nőcis ruha kellene!! (akár küldi szinten megszerezhető csinos ruhadarabok:)) (Tudom, most új mapok a téma, de hát ha már belefogtam...) Mydros környékén még bejöhetne egy sivatagi, ám pazar arab világ is, ahol esetleg egy tevét is be lehetne szerezni, mint hátast. És ha tovább megyünk, a Távol-Keletnek is megvan a maga történelme-mitológiája:) (Tudom, épp csak érintem a témákat, nem vagyok alapos, mint sirkukac, de várom, hogy új pályák kerüljenek a játékba:)

sirkukac kedveli ezt.
  9. Dark-Miners

Dark-Miners Aktív író

Csak egy kicsit el gondolgotam és amikor szint emelés lesz ugye plusz 1 talent meg 1 új képeség
    A tőrp képeségén agyaltam
    és Molotoh koktél ! :D 47.szinten lene
    2mp-ként lehetne használni
    75% tűz sebzést okozna 2 mp ig
    és terűlet sebzése lene kb 5 méteres kőrzetű
    és az új talent:Jeges koktél a molotoh jégsebzést okoz csőkenti a terűletet 2,5-re
    és 2mp-ig fagyaszt - Tőkéletes lővedék a gyors lővés és a kűlőnleges lőszer esetében
    +40% sebzés

más talent őtletek

Tesla Tekercs:a mechanikus lőfegyver helyet egy Tesla tekercset ipitesz ami vilámsebzést okoz és 12% esélyel bénit De a kőlcsége 25 gőzel nő
    Felhő:a gőz vissza töltődése 1,5 helyet 5/mp-re gyorsul

Elektromos tőltetek gyors lővés és kűlőnleges lőszer esetében vilám sebzést okozol és 5% eséjel bénit a gyors lővés 25% esélyel meg a kűlőnleges lőszer
    Acél páncél a védelmed 20% kal nagyob de 5% kal lasaban futsz

Erősitet lő torony:a mechanikus lőfegy vernek 2 lő csőve lesz és 50% kall tőbet sebez
    Vas kezek: a vastőrpe mod ell veszti plusz védelmét de 15mp helyet 45 mp ig lehetsz vas tőrpe modban

De természetesen a BP-n ál hogy mijen lesz a sebzés idő terűlet stb..

és 1 napig Ipari foradalom event ami alat jó kis fegyvereket meg ruhákat lehetne veni találni :D[​IMG]Ez pedig a molotov koktél képeség képe[​IMG]ez az ipari foradalom képe Koktél parti ...

Utoljára szerkesztett: 5.8.14
    MariskaNeeni kedveli ezt.
  10. Holdfenypap

Holdfenypap Fórum-zöldfülű

Esetleg belehetne vezetni a karakterek egymás közötti kereskedését vagy aukciósházat aranyért persze. Jó tudom hogy ez nagy előnyhöz juttatna sok embert de szerintem megérné, mert ha egy felhasználón van két kari akkor az erősebbet fellehetne ruházni a gyengébb cuccaival gondolok itt pl. az andermantért megvásárolható dolgokra, mert néha jól jönne.

Hermithun kedveli ezt.
  11. Dark-Miners

Dark-Miners Aktív író

Figyelj hogy ha be akarnának teni cserét kereskedést akor az egész játék menetét drop menyiségét változtatni kéne én is mondtam hogy jó lene meg minden de hát ijen a helyzet kb 1 honapig vagy tőbig nem lene játék anyi macera lene vele !
    sőt 756 fz ért kabnál 357 andert nem tull sokat
    mivel minden hez kelene mondjuk 50 rozsdá csavar 20 obszidián darab és 2 csilámponi szem
    Szovala na érted
    És ha ezt nem tudják meg oldani AKOR NEM LESZ KARAKTER CSERE MEG KERESKEDŐ HÁZ MEG MÉG MIT TUDOM ÉN!

12. makel93

Kedves Arianrhod77,

Nem csak a pályákról van szó itt a kérés az volt, hogy bárkinek bármi ötlete van 50-es szinttel kapcsolatban, az írja le szóval jó helyen jársz.

Kedves Holdfenypap,

Ezeken már én is sokat agyaltam viszont tárgycserével meg pont az lenne a baj, amit mondasz.
    Elég lenne 1 karit farmolni folyamatában és bármikor át tudná adni a cuccait másik karikra, ami pedig orbitális előnyhöz juttatna nem kevés kis karit.
    Ezt tovább gondolva inkább a sárkánypénz/arany/rúna csere vagy átadás lenne szerintem erre egy megfelelő megoldás ami nem túl nagy előnyhöz, de mégis előnyhöz juttatná a kis karaktereinket.

Arianrhod77 kedveli ezt.
  13. MariskaNeeni

MariskaNeeni A fórum ezredese

A sivatagos képet megnézném... :p

sirkukac kedveli ezt.
  14. makel93

Ja igen már én is írni akartam, hogy azért arra kíváncsi lennék :)

sirkukac kedveli ezt.
  15. Radenska

Radenska Fórumgróf

Tükörszoba volt már, mint ötlet, ahová ha belépsz egyedül/csoportban, saját magaddal/magatokkal kellene megküzdeni - mármint egy AI által irányított másolattal...?

16. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

Ilyen még nem volt, de jöhet! :D Fejtsd ki bővebben, mert érdekelne.

Az én ötletem pedig az, hogy nem lenne rossz (inkább csak event szintjén) ha csinálnának egy olyan mapot, ahol vaksötét van. Az ember szinte semmit nem lát. Kicsit furcsa, hogy az összes barlang a játékban szebben ki van világítva, mint Budapest sok-sok utcája, holott ezek elhagyatott vidékek.

Egy olyan terület kéne, ami tényleg csak 1-2 helyen van kivilágítva, ott is csak minimálisan; ahol gyedül a skilljeid használata eredményezne fényt (hogy valami esélyed mégis legyen meglátni, hol vagy).

Hogy még nagyobb kihívás legyen, a térkép is felfedezetlen, és csak azokat a részeit láthatod rajta a mapnak, amelyeket már bejártál. A szörnyek támadását csak a hangok, meg a zene megváltozása jósolná meg, és csak akkor láthatod őket, ha a skilljeid fényt csinálnak (vagy akkor, ha a mobok skilljei csinálnak valamilyen fényt).

Szerintem ez nagyon király lenne, bár inkább csak event szintjén tudnám elképzelni.

Arianrhod77 kedveli ezt.
  17. hozzászolok

hozzászolok A fórum veteránja

Na tegye fel a kezét aki ismeri a DROW-kat,Menzoberranzan-ból.....na az kell kövi szintnek. Imádom mélysötétett.És micsoda látvány világ lenne.

MariskaNeeni és sirkukac kedveli ezt.
  18. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

Akkor kéne vennem egy jobb monitort. :D

19. Radenska

Radenska Fórumgróf

Konkrétan nincs nagyon kidolgozva, tegnap ugrott be, valami homályos emlék máshonnan :)
    Ami tulajdonságod/felszerelésed van, az minden megvan az 'ellenfélnek' is, ugyanúgy. Tulajdonképpen azonos feltételekkel megküzdhetsz a saját, gép által kezelt önmagadnak. Dobálódzhatunk 'Önismeret', meg a 'Harcos útja' kifejezéssel, lényeg, hogy kipróbáld, a gép mire menne ugyanezzel a felszereléssel.
    Meg lehet bolondítani azzal, hogy a jelenlegi 1v1 mintájára megküzdhetnél valakivel - de úgy, hogy karaktert cseréltek a menet idejére.
    Fogalmam sincs, hogyan lehetne, ha egyáltalán, lemodellezni, de az biztos, hogy dobna egy hatalmasat a játékon:
    - mindenki kipróbálhatna más karaktereket is (esetleg kevesebb lenne a sírás, hogy debezzeg a mágus ígymegúgy),
    - odafigyeléssel el lehetne tanulni az általad magad ellen bevetett trükkökből - mert ugye, ha más megcsinálta a te bőrödben, akkor ezt neked is meg kellene tudnod
    - miután mindenki ismeri a saját karakterét az unalomig, ez rendesen belekeverne, és szerintem izgalmassá tehetné a játékot mindenkinek...

A terület az kb mindegy, lehetne az aréna is.

Nos?

20. Cadrik

Cadrik A fórum bárója

Ebből az 50-es szintből is látszik hogy a fejlesztők nincsenek a helyzet magaslatán! Ha behoznak még +5 szintnyi pályát, akkor a most "aktuális" törpös rész is megy a kukába. Csak egy ugródeszka lesz az 50 felé és egy gyorsan fejlődő kezdő játékos max egy hét alatt letudja az egészet!
    Aztán eszükbe jut hogy kellenek 50es egyedik, viszont még vannak eventek ahol a 40-es, 45-ös szettek többi részei sem lehetnek meg(pl.: védelmező szett)! Szóval majd megy megint a sírás...
    Lényegében ugyanazokat az értelmetlen köröket futják le mint a 45.-ös szintemelésnél!

De hogy valami építő jellegűt is írjak...! Jó lenne ha egy tárgyból úgy is ki lehetne szedni a rúnát, hogy a tárgy is megmarad!

Az oldal megosztása