1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Szintbővítés 50. szintig - ötletek

Kategória: 'Archívum: minden egyéb', témanyitó: kazimir2, témanyitás ideje: 29.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. makel93

makel93 Utánpótlás-írogató

Ebből nagyon jó ihletet merítettem, hogy ki lehetne hívni embereket párbajra, azt akit akarsz viszont csekély dicsőségpontért, vagy semennyiért.
    Itt meg lehetne adni, hogy milyen tárgyakat lehet használni, lehet-e italokat/eszenciákat használni, tiltani például a: sisak, fegyver, pajzs viselését és mindkét embernek el kell fogadnia az adott szabályokat.
    Ezen felül lehetne még mellé dobni egy "fogadás"-os arénát, hogy fogadsz ezzel-azzal 100 anderben amit mindkettőtöknek be kell rakni és a győztes mindent visz.

2. MariskaNeeni

MariskaNeeni A fórum ezredese

Ezt hasonloan ki lehet hasznalni mint a uzletelest... szerintem sok problemat okozna a dolog. Azert andert en nem tennek fel, mert az olyan mint pénzért pókerezni.

Ez k....jó ötlet! Bocsi de csak azt irtam ami az adott pillanatban kijött a számból. :oops:
    Van benne lehetőség és a látványvilága egészen egyedi lenne.

Amit sirkukac irt, azt is eltudom kebzelni de csak olyan formában hogy a játékos egyfajta fáklyát vesz fel és ez által csak kis terület van kivilágitva körülötte. Viszont ha szörnyek jönnek akkor azért láthatóak legyenek, azt meg ugy lehetne megoldani hogy valamilyen fénykibocsájtó testük lenne és ha megtámadnak akkor ez által láthatóak a szörnyek illetve a játékos körül a világ is. Ha elpusztulnak akko megint csak a fáklya fénye mutatja az utat. És hogy kihasználjuk a lehetőségeket megfelelő módon. Akkor a törp világ után jöhetne egy ilyen föld alatti Menzoberranzan világ és azon keresztül jutna el az ember az óceánok alatt az uj földrészhez amit későbbiekben a sivatag illetve dzsungel lenne. :cool::D

sirkukac kedveli ezt.
  3. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

El is képzeltem, lehetne egy olyan map, ami a mélytengerben játszódik, ahol lámpával kivilágított horgászhalakkal, meg fluoreszkáló testű más vízi szörnyekkel kéne megküzdeni. Vagy, mint a Gyűrűk urában Moria bányái... Sok lehetőség van ebben még.

MariskaNeeni kedveli ezt.
  4. makel93

(Ha egyre gondolunk) Nekem khalys helyszínei, pont olyanok.
    A gyűrűk ura elgondolása nagyon tetszik, látok benne fantáziát.
    Esetleg tovább gondolva, a Hobbit filmből mikor a koboldokkal harcolnak, azt elég jó helyszínnek tartom és ellenfélnek is tökéletesek.

5. hozzászolok

hozzászolok A fórum veteránja

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Na én igy látnám a DROW-ok világát

Utoljára szerkesztett: 6.8.14
    Dark-Miners kedveli ezt.
  6. MariskaNeeni

Az tény hogy színben kicsit hasonló Khalys környéke, de a kinézéte szinte alig kulombozik a katakombak vagy kiryli kriptatol, illetve a sarkany resz egyes részeitől. Ugyan olyan lépcsők, szintek, helységek... ezen kéne főleg változtatni, hogy nem csak a színbéli csomagolás változzon. És amit linkelt Hozzászólok annak nagyonis egyedi kinézete van. Én teljesen eltudnám képzelni ezt a játékban...

7. Hermithun

Hermithun Fórumprofi

Zseniális meglátások, csak az Menzo annyira jogvédett AD&D-s cucc, hogy emlegetni is jogdíjas :D

8. hozzászolok

hozzászolok A fórum veteránja

Akkor legyen a neve MÉLY VILÁG-szörnyei pedig az elfek vagy a VAKONDEMBEREK :)

9. -Postás-

-Postás- Fórummogul

Hali, nekem az lenne az ötletem, hogy létre kéne hozni egy villámtérkép-sorozatot. Ez annyiból állna, hogy lenne egy 3 térképből álló hely, amibe kingshillből lehet bemenni, 45-ös szinten. Ennek a térképsorozatnak a neve: Az önkiismerés térképe (1.,2.,3.). A térképeken a saját kaszttal kell megküzdeni.( Pl.: körmágus vagy, akkor körmágusokkal kell megküzdened). Az Önkiismerés 1. térképén 15.-ös szintű saját kaszt ellenivel kell menned, végig vinni a mapot, megölni az összes mobot. Az önkiismerés 2. térképén 30-as szintű saját kaszt beli mobokkal kell megküzdeni, végigvinni a mapot, megölni az összes mobot. Az önkiismerés 3. térképén 1 darab 50-es szintű saját kaszt beli mobbal kell megküzdened, és ha megölted, akkor annak megfelelően kapsz jutalmat, minél gyorsabban végvitted a mapokat. Ha 30 perces időkorlátot túlléped az első kettő mapon, akkor automatikusan kiesel, 1 órát kell várnod, hogy újra megpróbálhasd. Természetesen ha csoportban szeretnéd végigvinni a mapokat, akkor megteheted, de a csoport tagjainak is egy kasztban kell lenniük. Természetesen 3x több ember 3x-os erőt jelent a moboknak. 3 fő jutalom van: egy Bűvös hintó, 5 játékos fér el benne, fel lehet venni egymást, együtt lehet utazni. A másik jutalom egy fegyver,A kiismerés fegyvere, alap 2.00-es támadási sebességgel, 5 élet regenerálással másodpercenként a csoporttársaknak. A harmadik jutalom egy kosztüm, 22 életerőt regenerál másodpercenként, a kosztüm egy természet kosztüm, sok-sok falevél a testeden. Ezt a három ajándékot a 3 térkép végén lehet kipörgetni egy szerencsekerékből, a 3 fő jutalom mellet több jutalom is található, Pl.: Az erdő kosztüm 4 része, andermant, rúna, stb. Egy pörgetés ingyen van, további pörgetés 2000 andermant. A térképsorozatot egy nap 4-szer lehet végigvinni.

10. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

1: duplapost.
    2: ezt mért ide írtad?
    3: tetszik az ötleted. Bár ezt csakis eventnek tudnám elképzelni. Tetszik, hogy olyan cuccokat szerezhetünk benne, ami nemcsak számunkra pozitív, hanem a csapattársainknak is segít a harcban. A hintó viszont hülyeség, gondold át még egyszer! :) Ha 3 ember beszáll egy hintóba, meg se fog mozdulni a szekér, mert hárman 3 irányba akarnak majd menni. Meg még van egy-két apróbb hibája, logikai bukfence (nincs kedvem egyesével kifejteni, mert akkor egy sokoldalas poszt lenne belőle), szóval az egészet gondold át még egyszer, ne csak a hintót!

Vagy az is lehet, hogy én értettem félre több dolgot. Ez esetben: írd át az egészet úgy, hogy bekezdésekre tagolod, a mondatokat nagy betűvel kezded, helyesírási hiba nélkül dolgozol, mert ilyen formátumban a kutyának sincs kedve elolvasni! :) Örülj neki, hogy én nem vagyok lusta hozzá! :D

Ja, és az irományod szerkesztéseshez, használd a "Szerkesztés" funkciót, csodákat érhetsz el vele! ;)

11. MariskaNeeni

Az elfek lehetnének... volt aki ugyis javasolta hogy kerüljenek be a játékba. És a képek alapján még hasonlítanak is rájuk, lehetne őket hivni Sötét elfeknek. :D

12. Herodandi

Herodandi Fórum-zöldfülű

13. Izomagy

Izomagy Fórum-zöldfülű

A lebegő szigetek

Namost…az én ötletem sirkukac ötletének a kiegészítése,mert attól eldobtam az agyam. Az én ötletem a lebegő szigetek lennének.Ez a terület a map közepén,magasan helyezkedne el,így a hajós átjárás zavartalan lenne.

Ennek a szigetcsoportnak lenne a neve a repülő szigetek. A története a következő.

Valamikor réges régen az atlantisziak búvóhelye volt ez a szigetcsoport.Viszont a szigetek őrzője,a
    gonosz Zibera,a szél mindenttudója,kiemelte a szigetcsoportot a víz alól,hogy az csak az övé legyen.Csak egyvalamivel nem számolt.Az addig a felhőkkel táplálkozó Hamotárok

És a felhők őslakosainak vezetői a Minho boszorkák

Ellepik a szigetcsoportot,és nagyon rákapnak a vér ízére…

Ezenkívül a szigeten meghalt atlantisiak gonosz reinkarnációi,a Szepharatatiták,mindenütt Ziberát keresték.Ezenkívül további kis atlantisi rémségek járták be a szigetet,amik a levegő hatására keltek
    életre.

Viszont mint mondtam,Zibera a világ egyik legjobb mágusa volt,így létrehozta a szellemboszorkányokat,akik macskáik segítségével mindenkit felkutattak,és Zibera segítésére kényszertítettek.

Zibera pedig,a sziget közepén elterülő völgyben rejőzködött el,minden kíváncsi kalandor elől.Ma,amikor Halanno,az Oad oázisba érkezett remete,léghajójával segít neked feljutni
    a lebegő szigetekhez,a te feladatod lesz elpusztítani Zibera seregét,és magát,Ziberát.

Ennyi lenne a sztori,szerintem nem is olyan rosz…

Egy kis szintezettség…a terület maga 50-es szintű lenne,de 49-es csoporttal már lehetne tolni.

Terület neve

Szint

Zibera szigete

50

A boszorkák tábora

49-50

Atlantisi temető

49-50

Élelemraktár

49-50

A zsiványok hazája

Városi terület

A szörnyek pedig:

Név

Hely

Szint

Képesség

Csatornapatkány

Élelemraktár

48

Vérző harapás

Minho

Mindehol

50

Lélekszakítás

Hiza,a főbanya

(Bajnok)

Boszorkák tábora

50

Halálpenge,

félelem

Hazika,a főbanya macskája

Boszorkák tábora(Hizához van kötve)

49

Hihetetlen növekedés,

halálkarom

Hamotár

Élelemraktár,

Zibera szigete

49

Tépőfog,

halálösztön

Szepharatatita

Atlantisi temető,Zibera

szigete,

Élelemraktár

50

Vérnyíl

Indabumeráng

Tépőfog

Izoma medve

Mindenhol

50

Hústépés,

testvérhívás

A képességekről bővebben:

Vérző harapás:

-a csatornapatkány előreugorva megharap,amitől 3,5 mp-ig vérző sebzést kapsz

Lélekszakítás:

-a Minho kitépi egy kis időre a lelked,amitől fizikai sebzést szenvedsz el,és 3mp mozgásképtelenné válsz

Halálpenge:

-Hiza a pengéjével lecsap rád,amitől 3* fizikai sebzést szenvedsz el,5mp-s időközönként

Félelem:

-Hiza egy koponyát lövell rád,amitől annyira megijedsz,hogy 5mp-ig harcképtelenné válsz

Hihetetlen növekedés:

Amikor Hiza élete 10000 alá csökken,akkor Hazika valami ilyesfélévé változik:

És így védiHizát. Közben Hiza sebezhetetlenné válik,viszont nem is támad.(Hazika támad)

Halálkarom:

Hazika alap támadása,egy karmolás,amit villámsebzésként majd még egyszer feketemágia sebzésként szenvedsz el.

Tépőfog:

-a Hamotár/Szepharatatita megharap,amitől 5másodpercig egymás után másodpercenként fizikai sebzést szenvedsz el

Halálösztön:

Mielőtt a Hamotár meghal, hirtelen a sebzése háromszorosára növekszik

Vérnyíl:

Egy egyenes irányban repülő nyíl,amely belédfúródik,és 3mp-ig vérzősebzést szenvedsz el

Indabumeráng:

Egy követőlövedék,ami 2playert sebez

Hústépés:

Egy két kézzel történő támadás z Izomától(ez egy medveféleség),fizikai sebzést okoz

Testvérhívás:

Az izoma még két Izomát odahív egy üvöltéssel(ezt egy Izoma csak egyszer használja).

Na milyen?A zsiványos ötletet nagyon támogatom,és ha ez az ötlet is népszerű lesz,akkor tervezek egyediket is.

Arianrhod77 kedveli ezt.
  14. villámnyíl

villámnyíl Aktív író

Dicséretre méltó ahogy kidolgoztad, bár nekem ez a Zibéria dolog koppintottnak tűnik, nen akarlak ezzel megsérteni... úgy gondolom hogy ezt a GoA -ból "vetted" ahol Ibéria van és ott is lényegében egy szigetről van szó....
    Mégegyszer leszögezem, hogy NEM bántásból mondom, csak én nem szeretem a copy-t. De azért biztos sokat dolgoztál vele....:) Meg szerintem is van valami a repülő szigetekben, de sirkukac ötlete vitte nálam a pálmát :)
    -
    Most beszéljünk egy kicsit a skillekről (mert szerintem ez is jön a szintbővítéssel).
    Kezdeném az íjásszal:
    Én olyasmit képzelnék el ami növeli a fürgeségét a rangernak, mivel ezt a kasztott azzal "reklámozzák", hogy fürge, mozgékony stb...Bár ezt mondják, a Mágus még is fürgébb. (a teleport miatt, ugyanis ezt ha nem is gyorsabban hajtja végre mint a ranger a csukafejest, de sokkal nehezebb rá reagálni, mint a csukafejesre)
    Na szóval szerintem egy villámlövést kéne kapnija az íjásznak, amit pillanatok alatt elvégezne...
    Jöjjön a mágus: mivel van 3 fagy, 3villám, 4 fekete mágia es csak 2 tűz tipusú skillje, ezért szerintem vmien tűz skillt kéne, hogy kapjon.
    Én erre gondoltam: Tűzgyűrű: Hozz létre egy tűz gyűrű ölelte kört amiben tartózkodva ellenáló leszel minden negatív hatással szembe 6mp-n keresztül.
    Ez hasonló lenne mint a szingu, és ezzel akár semlegesíteni lehetne a szingut... én úgy gondoltam, hogy csapattársakon is lehetne használni.
    Harcos: egyértelműen amit sokan gondoltak: a fegyver eldobása: "kalapács vetés": ez a skill lebéníthatná az összes eltalált ellenfelet és sebezhetne is akár...
    Törpe: Nézzetek narkósnak, de ez az ötletem: A törp kilőhetne egy kapszulát ami az összes eltalált ellenfelet lebénítaná és 4mp-ig alapsebzéssel sebezné, ez a skill úgy működhetne mint a zsákmányháló.

Nekem ezek az ötleteim... remélem tetszettek :):):)

sirkukac kedveli ezt.
  15. Izomagy

Izomagy Fórum-zöldfülű

Nem rossz...nekem az jelentené az királyságot,ha tényleg beraknák ezt a zsiványt,de úgy,hogy ne legyen fizetős...az ötlet egyáltalán nem koppintás,mindent én találtam ki,nem is tudom,hogy mi az a GoA..és mint írtam ez sirkukac ötletének egy kiegészítése...

sirkukac kedveli ezt.
  16. makel93

Nagyrészt egyet értek, viszont szerintem is érdemes lenne Kingshillből nyíló akármit is csinálni mert ahhoz képest, hogy úgymond a játék fővárosa, ahhoz elég kevéske dolgot lehet ott csinálni.
    Illetve a hintót úgy tudnám elképzelni, hogy akié a hintó, az a sofőr bár ez szerintem elég értelemszerű volt.

MariskaNeeni kedveli ezt.
  17. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

Köszi a sok dicsértet, legalább ti elismeritek a munkámat (gondolom a játékba ebből semmi se fog bekerülni, vagy ha mégis, ki fogja tudni megmondani, hogy az kinek az ötletéből kerekedett). :) És most én is szeretnék bővebben hozzászólni az előttem szólók munkájához:

Ez alapjában véve nagyon bejött, tényleg még egy nagyon fontos dolog, ami hiányzik a játékból, az egy repülő kontinens. Szépen ki is dolgoztad, bár kétlem, hogy ennyi területet csinálna a BP, mert te azt mondtad, hogy ez az én ötletem kiegészítése. Persze egyáltalán nem lenne rossz. :)

A történet tetszett a legjobban, ebből akár még egy kalandregényt is írhatnál. ;) Az egyeditervezéshez meg csak annyit tudok szólni, hogy hagyjad, arra már a berliniek is képesek lesznek.

És még valami: a képek valamiért nem látszanak, nem tudom észrevetted-e.

Az tetszett a legjobban, hogy mindent szépen megindokoltál.

VADÁSZ

A Villámlövésnek egy Vadásznyilat helyettesítő skillnek kéne inkább lennie, ami 0 koncentrációba kerül, és 0 mp a cooldown-ja. Így, kicsit változatosabb lenne az íjászok sora, mert nem mindenki ugyanazzal a zöld nyíllal lövöldözne.

A villámlövést úgy kell elképzelni, hogy a vadász felhúzza az íját, amiből egyszerre 3 villámló nyilat lő ki, melyek megakadnak az első eltalált ellenfélben. Az alapsebzés 35%-át okozzák villámsebzésként.

A talentumnak pedig annak kéne lennie, hogy a nyilak ki is jelölik az eltalált ellenfeleket. Azt hogy ezt a skillt melyik szintre helyezi, legyen a BP dolga.

MÁGUS

Annyi mindenképp igaz, hogy valamiféle tüzes képesség kéne, bár amit te mondtál, kicsit brutál. Inkább egy olyan aurát tudnék elképzelni, ami 6 mp-ig a mágust ért sebzés 50%-át visszairányítja a feladóhoz (a mágust ért sebzés változatlan).

A talentumja pedig az legyen, hogy a mágust ért sebzés ezalatt a 6 mp alatt szintén 50%-kal csökken.

HARCOS

Az a baj, hogy ha a harcosnak adnánk egy gyakran használatos távolsági képességet, megpecsételné a sárkányharcos erőfölényét. Én is egy warit kezelek, jó is volna ha el tudnám dobni a kardom, de sajnos nem valószínű, hogy erre lehetőségem lesz.

TÖRPE

no comment :D

villámnyíl kedveli ezt.
  18. Dark-Miners

Dark-Miners Aktív író

imádom a sötét elfeket meg a fekete elfeket nagy szerű őtlet bravo bravo bravooo !!
    Mindenféleképen kell valamijen elf a játékba :D

Az ijászokat le kelene győngiteni mert kétkezest is tudnak 1 kézelfogni 2. Bazinagy a kritikusuk a sebzésűk stb.. egy tull erősitet karakter,kaszt!!!

A tőrp: soha nem anyit sebeznek a lővésai ami kivan irva nevetséges
    pl 500-600 gyors lővés sebzése
    és csak 100-200 sebzés ? kicsit vices furcsa hogy viadal eszivel hirtelen 500-600 lesz nem?
    Csak egy kicsit el gondolgotam és amikor szint emelés lesz ugye plusz 1 talent meg 1 új képeség
    A tőrp képeségén agyaltam
    és Molotoh koktél ! :D 47.szinten lene
    2mp-ként lehetne használni
    75% tűz sebzést okozna 2 mp ig
    és terűlet sebzése lene kb 5 méteres kőrzetű
    és az új talent:Jeges koktél a molotoh jégsebzést okoz csőkenti a terűletet 2,5-re
    és 2mp-ig fagyaszt de 2mp helyet 6mp-n ként lehet használni - Tőkéletes lővedék a gyors lővés és a kűlőnleges lőszer esetében
    +40% sebzés

más talent őtletek

Tesla Tekercs:a mechanikus lőfegyver helyet egy Tesla tekercset ipitesz ami vilámsebzést okoz és 12% esélyel bénit De a kőlcsége 25 gőzel nő
    Felhő:a gőz vissza töltődése 1,5 helyet 5/mp-re gyorsul

Elektromos tőltetek gyors lővés és kűlőnleges lőszer esetében vilám sebzést okozol és 5% eséjel bénit a gyors lővés 25% esélyel meg a kűlőnleges lőszer
    Acél páncél a védelmed 20% kal nagyob de 5% kal lasaban futsz

Erősitet lő torony:a mechanikus lőfegy vernek 2 lő csőve lesz és 50% kall tőbet sebez
    Vas kezek: a vastőrpe mod ell veszti plusz védelmét de 15mp helyet 45 mp ig lehetsz vas tőrpe modban

De természetesen a BP-n ál hogy mijen lesz a sebzés idő terűlet stb..

és 1 napig Ipari foradalom event ami alat jó kis fegyvereket meg ruhákat lehetne veni találni :D
    ipari foradalom tárgyak :
    mondjuk a tőrp nek dobtáras :D
    a mágusnak Kőnyv helyet kereszt
    a sárkány harcosnak feszitő vas
    a vadásznak meg nyilpuska

Utoljára szerkesztett: 7.8.14
  19. makel93

Kedves Dark-Miners!

Eddig nem akartam szólni habár már nagyon, nagyon sok hozzászólásodat végig olvastam, sajna kínkeservesen.
    Nem rosszak amiket írsz, viszont van beépített hibajavító a komment írása közben, arra kicsit oda figyelhetnél és nem rossz szándékból írom, csak sokan, az ennyire helyesírási hibával rendelkező kommenteket el se olvassák.
    Ismétlem, nem rossz szándékú amit írok, csak már nekem is böki a csőröm.

Gránitalma, MariskaNeeni és csewex kedveli ezt.
  20. Dark-Miners

Dark-Miners Aktív író

Tudom hogy nem rossz szándékboll irod Jó tudni hogy valaki tudomást veszrolam és elolvasa az őtleteim
    De van egy mondás EZT AZOK NAK IROM AKIK NEM ÉRTÉKELIK A HIBÁS HELYES IRÁST:
    NEM A KŐNYV BORITOJÁT NÉZÉTEK! HANEM AZT HOGY MIJEN ÉRTÉK VAN BENNE !

Az oldal megosztása