1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Szörnyekkel kapcsolatos ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Ide várjuk a Bossok, bajnokok és egyéb szörnyekkel kapcsolatos ötleteket

2. Skamandros

Skamandros Fórumprofi

Sziasztok! Szerintem lehetnének az 50. szinten új szörnyek, egy fenomenális, újdonságokkal teli világ tárulna elénk:

Témája: Nurvius, a holtak útja

Az a legenda járja, hogy az a szerencsétlen aki betéved Nurviusba, az onnan sose jön ki élve. Csak a legbátrabb hősök veszik a bátorságukat, hogy bemerészkedjenek a 'holtak útja' néven is ismert völgybe, ahol nincs helye félelemnek: ellenkező esetben ugyanis az itt lakozó holtak és bestiák megérzik azt. És onnan már nincs menekvés...
    Ezek a híresztelések egy remete szájából kaptak útra, aki saját elbeszélése szerint már járt ott. Erre azonban nincs bizonyítéka, viszont a karján tátongó hatalmas sebek, amelyek immár 100 éve nem forrtak össze, talán árulkodóak lehetnek...
    Az öregembert sokan bolondnak nézik, de igazság is rejtőzhet szavaiban.

Új kaszt: remete
    A remeték igen titokzatosak és keveset tudni róluk. Általában az erdők mélyén laknak, ezért igen nehezen fellelhetőek. Ezek a rejtélyes lények igen sokat kísérleteznek, ezért számtalan katyvaszt fedeztek fel.
    Egyesek szerint a gyógyelixíreket is ők találták fel.
    Rendkívül nyugodt természetűek és megbízhatóak. Ám ha kihozod őket sodrukból, jobban jársz, ha futsz - ugyanis könnyen békává változhatsz.

Szerintem ez a kaszt hasonló testalkatú lehetne a törpékhez: kicsi, vaskos és görnyedt testtartásuk lehetne, földet súroló ősz szakállal, a hátukon pedig gomba nőhetne amelyeket tündérek repdesnek körül.
    A fegyvere az íjász és a máguséhoz hasonló: egy fapálca (varászpálca, aminek a végén egy falevél van).
    A ruházata pedig ismét kissé a máguséhoz és a vadászéhoz hasonul: hosszú, földig érő szakadt levelekből megkötött ruha, hozzá fából faragott cipő.
    A "töltőanyaga" (pld.: koncentráció, düh) a tündérpor lehetne.
    Ebből a kasztból is csak férfi lenne.
    A képességeit én nem sorolnám fel, de van elképzelésem:

- Egy pajzsot von maga köré (hasonló lenne a pvp-s kék pajzshoz) és ez felfogja a szörnyek által okozott sebzést 25-30%-kal.

- Előidéz a földből egy árnykezet, amely megragadja a kijelölt célpontot és az annak közelében lévő összes szörny 4,0 mp-re lebénul.

- Egy medve szellemét idézi elő 10 mp-re, mely hatalmas és dühöngő. A fenevad az utolsó 5 mp-ben lángba borítja magát, amely tűzsebzést okoz az alapsebzésed 40-50%-kával, a tűz utósebzése 3 mp-n át érvényes és az alapsebzésed 25%-kát okozza. Közepesen mozgó állat.

- Az alap skillje a széllöket lenne, amely az alapsebzés 60%-kával sebez, ráadásul kicsit hátrébb löki az ellenfelet minimális szinten.

Stb. stb...

Az új szörnyek:

- árnyékszellem (nofertarihoz hasonló átlátszó szellem)
    - lélektépő farkashorda (ez egy újfajta szörny lenne, csak 4-esével jár, azaz hordában, a vadász farkasához hasonló, csak barna változatban)
    - bomlásnak indult tetem (ez a völgyben eltűnt hősöknek a maradványai, hasonló a Trollszurdokbn lévő élőhalottakhoz).
    - csontvázsárkányok (mortis mini változatai, más skillekkel és kisebb kinézet eltéréssel).

Az új terület hasonló lenne a Vad erdőéhez, csak itt a sötétbarna-fekete-szürke-arany-sötétzöld árnyalatok dominálnának.
    Remélem tetszik az ötlet. :)

Utoljára szerkesztett: 1.12.13
    WestHamUnited kedveli ezt.
  3. predator77

predator77 Kivételes tehetség

Én meg remélem nem emelnek szintet már.

dandem82 kedveli ezt.
  4. Skamandros

Skamandros Fórumprofi

Én is remélem, de az ötlet maga hogy tetszik? :D

5. predator77

predator77 Kivételes tehetség

Persze.A tetemek nem foszlanak viszont ,hanem oszlanak,bomlanak.

Ashrin kedveli ezt.
  6. Skamandros

Skamandros Fórumprofi

Bocsi, ezt elnéztem. :D Viszont a remetéhez csináltam illusztrációt:

http://kepkezelo.com/images/vdno304rniqwcldq3mik.jpg

Nekem nincs PhotoShop-om, ezt egy egyszerű Paint szintű programmal csináltam, de szerintem tűrhető lett.
    A kezekért utólagos bocsánat, fáradt voltam jól megrajzolni. :eek:

7. Dvarens

Dvarens Fórum-kezdő

A 25. szinttől felfelé csökkenhetnék a szörnyek életerejét, és sebzését. Gondolok ezalatt a sárkányfajzatokra, és az egyéb förmedvényekre.

8. -Enderdragon2000-

-Enderdragon2000- Járnitanuló

Heló mindenkinek ! Lenne pár ötletem :
    -Új szörnyek
    -Új terület
    - ÚJ kaszt

Új terület

Sötét sziget

Lényegében egy batárnagy szigetről van szó amin 8-10-11 pálya lenne.

A szigetet egy sötét erő uralja amit egy fenevad bocsájt ki (a szörnyeknél lesz) és képes a legtisztább jót is gonosszá változtatni, ezért csak a legvakmerőbb és legtapasztaltabb hősök mehetnek a szigetre (45-50-es szint). A fenevad a " Sötétség erődje" nevű börtönben található (1 szörny ) !

Új szörnyek

-Kronos ( a fenevad )

-Árnyék vitéz (vezérszörny ) (dob egy kulcsot amivel be tudsz menni a Sötétségerődjébe )

-Lelketlen lovag ( sima szörny )

-Viharsárkány ( bajnok )

-Árnyszellem ( sima szörny )

-Sötét bohóc (sima szörny )

stb...

Új kaszt

"Sötét harcos"

Kardal harcol mint a sárkányharcos csakhogy a kardforgatás mellet a fekete mágia mestere is ! A sötét harcosnak nagy a támadása kicsi a védelme , normál az élete és viszonylag gyorsabban fut mint a többi kaszt. A Sötét harcosnak nem manna vagy dühpont van hanem láng !

képességei: ( szintenként )

1-lángkard ( olyan mint a sárkányharcos alaptámadása )

2-lángoló páncél ( a karakter lángba borul és minden sebzést csökkent 25 %-kal 6 másodpercre )

3-sárkányüvöltés ( az összes előtte lévő ellenséget megbénítja 5 másodpercre mint a "jeges szél" )

6-feltámasztás (egy szörnyet bír feltámasztani 5 másodpercre hogy mellette harcoljon a csatába , utána újra meghal )

9-tűztornádó ( olyan mint az íjásznál a "pengetánc" csak ez egy tűztornádó és minden eltalált ellenfelet lángba borít 3 másodpercre )

12-tökéletes égés (vissza tölti az összes lángot )

16-vulkánkitörés (mint a mágusnál a "villámcsapás" csak ez a földből jön és nem villám hanem láva )

18-sortűz (egy kisebb tűzgolyót lősz ki a kardból ami áthalad 5 ellenfelen mint a "villámlánc")

22-lángelementál ( egy lángelementált idézel elő ami 10 másodpercre segít a csatában )

27-lángoló csillag ( egy 5 méter sugarú kőrben megjelenik egy vörös csillag és amíg a csillagon belül marad megnő a támadási és a futási sebességed 45% kal )

32-álca ( 10 másodpercre észrevehetetlen vagy minden szörnyeteg számára )

36-metamorfózis ( 10 másodpercre átváltozol egy hatalmas tűzokádó sárkánnyá )

42-hőhullám ( 15 méter sugarú körben minden ellenfél 2 másodpercre lángba borul és az alapsebzésed 400 % át lángsebzésként szenvedi el másodpercenként )

( ha majd lesz 50-es szint )

47-sárkánysziv ( 30 másodpercre ellenálló leszel minden kábító-bénító hatásnak és a támadásod növekszik 50 % kal )

Utoljára szerkesztett: 25.1.14
    legohunter kedveli ezt.
  9. Golyam

Golyam Törzsjátékos

alapjában véve jó csak az a 47-es skill kicsit brutál :D meg kevés a szörny ahhoz képest h 10-11 terület

_jatekosnév_ kedveli ezt.
  10. Russel

Russel Fórum-kezdő

Alapból nem rossz ötlet, bár az új kaszttal kapcsolatban elég sok koppintást vettem észre amit egy másik híresebb játékból hoztál át, így a képet le is vettem. Egy az egyben ugyanaz mint egy másik játékban levő legkirályabb felszerelés :)

11. -Enderdragon2000-

tudom a ....a ....páncél

de szerintem jó lett

most is éppen ahoz a Sötét szigethez akarok egy csomó szörnyet csak kevés az ötletem

Moderátor által utoljára szerkesztve: 12.1.14
  12. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

Az ötleted nekem azért nem tetszik, mert a játékba már így is túl sok a sötét terület. Kéne egy pár világos helyet beépíteni a játékba és egy Sötét sziget biztos nem rendelkezne ezzel a tulajdonsággal.

zalika., monty34 és MariskaNeeni kedveli ezt.
  13. Nehem

Nehem A fórum hercege

Bocsi, amiért szerkesztettem, de egy - kérlek kerüld a dupla posztot. A másik, hogy egy másik játék emlegetése konkrét megnevezéssel reklámnak minősül, így kénytelen voltam kivenni.

14. -Enderdragon2000-

ok bocsesz :D

15. KillMajster

KillMajster Járnitanuló

Szerintem maga az ötlet nem rossz de ha belegondolsz: a 42-es skill összesen 800% kárt okoz méghozzá elég nagy területen. Emellett említetted hogy nagyon sok lenne a sebzése. Ez nálam azt jelenti hogy magas sebzés+800%-os skill= pvp-be verhetetlen
    Mégegyszer mondom maga az ötlet jó de ez a skill nem tetszik meg ha ez tényleg 10-11 mapból fog állni ráadásul minimum 45-ös lényekkel lesz teli akkor ez egy fullos embernek/csopinek is el fog tartani 5-6 óráig.Nekem ez a véleményem remélem nem veszed sértésnek mivel én sem annak szántam.

16. monty34

monty34 Aktív író

na szerintem a köztes világbeli szörnyeket kéne gyengíteni mivel hosszú idô után már találtam egy elég jó csapatott de mivel nem volt esszenciája senkinek ezért nem lehettet ott csak egyenként ölni a szörnyeket;
    ezzel arra akarok kijukadni hogy esszencia nélkûl képtelenség ott haladni még ha az ember tank is
    (ez volnék én)

17. legohunter

legohunter Utánpótlás-írogató

valami homok szörny lehetne ami körbe vesz és úgy támad
    nagy forgó szél lelassít és közben sebez és meg serget ledob valahol

új kaszt még egy közel harci ami puszta kézzel harcol. és amit már sokan felvetettek, bestiális erőkkel
    Rroaar!!! és éppen mackó ereje járja át és úgy harcol mint egy mebve
    öltözete meg álllat bundák, trófeák , fegyvernek meg egy kés kritet ad vagy valami védelmi nem tudom mi, ami védelmet másik kézben meg karmok vagy ez ad krit et?

-Enderdragon2000- írta:
    ...
    32-álca ( 10 másodpercre észrevehetetlen vagy minden szörnyeteg számára )
    ---
    és ilyenkor szegény csapattársainkat támadják minket meg békén hagynak
    ez lehetne egy képessége is 30.szinten és plusz gyorsaságot is adhatna vagy nem ad 5 -8mp ig, amikor támad akkor a képesség megszűnik elmeneküléshez
    sárkányharcos - sárkánybőr megfelelője lenne
    eget rázó üvöltés - minden szörny ...?... méteres körben elmenekül

sivatagos pálya jó ötlet támogatom, rendes homok buckás , oázisos előugró lepedős banditákkal, vívnak, eltűnnek a földben és előbukkannak

elég sötét hangulatú lesz, de lehetne romos épületek,villámló környezet, árnyék lényekkel amit már felvettettek
    olyan fő ellenséggel ami okádja a kisebb mobokat

valami olyan szörny ami támadáskor átmegy a karakteren
    ... támadáskor átmegy a karakteren és menekülésre késztet (persze nem állandóan
    ... támadáskor átmegy a karakteren és bénít / kábít (persze nem állandóan

amit már valaki említett és nem idéztem név szerint (ebben az új fórumban nem is tudom hogyan kell) azért elnézést kérek és kérem jelezze nekem akkor ki veszem belőle

köszönöm

18. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

Voálá! Látod, így kell idézni...

Am, az ötlettel kapcsolatban; nehezen tudom elképzelni ezt az egész kasztot... ha leírnád kicsit részletesebben kevesebb ködös infóval... megköszönném.

19. legohunter

legohunter Utánpótlás-írogató

Üdv..
    Levezettem egy Wordben csak hogy lássam betűről betűre, hááát így már én sem annyira nem nagyon(de más játékban igen(ahol nincs ennyi bug :) )), ezért hanyagolom, de közelharci karakter kell az tuti biztos .

Athalusz kedveli ezt.
  20. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

Szerintem nem lesz új kaszt, mert a Drakensang megvásárolható PC játékban is ez a négy van.

Az oldal megosztása