1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Szörnyekkel kapcsolatos ötletek

Kategória: 'Továbbfejlesztési és egyéb ötletek', témanyitó: Konstans, témanyitás ideje: 13.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. _jatekosnév_

_jatekosnév_ Utánpótlás-írogató

Lehesen kérni, h ne kapjon a szörnyekért Tp-t.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.3.14
  2. markzolee

markzolee Járnitanuló

Sziasztok!

Én sokkal inkább a már meglévő karaktereknek adnék nagyobb esélyt a fejlődésre, mert ha így folytatódik a dropp és egyebek butítása, akkor csak csökkenni fog a játékosok száma. Ugyanakkor nem tartom igazságosnak, hogy különbséget tesznek már régi és új játékos között a feltételek/droppok folyamatos csökkentésével. Kezd nagyon pénzre hajló lenni a játék, pedig nem kevés összegeket szórnak be a játékosok...mégis egyre kevesebbet kapnak vissza a játéktól, nem beszélve a folyamatos hibákról...csöppet gáz a dolog!

3. Kasza1987

Kasza1987 Utánpótlás-írogató

Sziasztok
    Nekem egy roppant egyszerű ötletem lenne.
    Mivel a 3 boss (herold sigi gorga) már szinte teljesen elvesztették jelentőségüket. Maximum akkor, megy arra valaki ha győzd le a legyőzhetetlen event van.
    Röviden az ötletem:
    Lenne a bossoknak 3 nehézségi szintje. Normál (mostani normál) legendás (mostani nehéz) és lenne egy hősi szintje is.
    A hősi szinten a boss 45 szintű lenne kicsit megnövelt élettel és sebzéssel, hogy azért ne legyen olyan könnyű megölni. A pálya és bossok képességé maradhat ugyanaz, azonban egy extra képességgel bővüljön a tárházuk.

Heroldnál: lehetne mondjuk egy aura ami csökkenti a közelében lévő játékosok ellenállást és a védelmét, mondjuk 45 mp ként 6 másodpercig vagy mondjuk mortis-hoz hasonló szingularitást tenne le.

Sigi: legyen képes teleportálni, (egyszerűség kedvért legyen vagy 15 hely ahova tud teleportálni de véletlen sorrendbe) vagy mondjuk egy jeges pajzsot idéz maga köré ami elnyeli a támadások egy részét és életet tölt neki, vagy legyen képes blokkolni is ne csak lassítani.

Gorga: legyen esélye kővé dermeszteni a játékosok. De csak aki előtte van hanem bárkit. Kb mint a gorgok a pályán.

45 szintű cuccok essenek tőlük.
    Az egyedik kinézete sem tartom roppant fontosnak, hogy nagyon megváltozzanak.
    Azonban ami fontos lenne a fegyverek legyenek 1 kezesek és legyen szett bónusza. Amiért már érdemes küzdeni.
    Az egyedik képességi és szett bónuszról pontos dolgokat nem írok, mert úgy is részre hajló lennék. De röviden az egyedik megmaradnák csak erősebbek lennének és egy új varázslattal bővülnének.
    Így a játékosnak lesz mit kifarmolni, Bp nek meg lesz plusz bevétele a 3 bossból is.

Nehem, birokaaa, sirkukac és még 1 ember kedveli ezt.
  4. sirkukac

sirkukac Fórumprofi

Nagyon jó! Tetszik az ötleted.:) Tegyék be!

Amúgy meg mi lesz a köztesek bővítésével? Olyan jól eltervezték nyáron a köztes világok 3 nehézségi fokozatát, aztán egyszer csak kivették őket és vége.

5. Nehem

Nehem A fórum hercege

Nem tudunk róla többet mi sem. :(

6. Karika44

Karika44 Fórum-zöldfülű

ha nem emelnek szintet unalmas lessz!

Arra gondoltam, hogy a Krákent és a Cerberust is berakhatnék bossként a krákent valahova atlantiszhoz a cerberuszt meg valami lángoló helyre.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.6.14
    Skamandros kedveli ezt.
  7. Russel

Russel Fórum-kezdő

Annyi mindent lehet még a karakterrel csinálni max szint után is... Attól még, hogy eléred a 45ös szintet nem hiszem hogy unalmas lesz a játék utána. Mindig van mit fejleszteni. Ez a jó benne :)

8. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Az a probléma a szintemeléssel, hogy a legutóbbi alapján nem feltétlen oldja meg a problémákat. Volt olyan akinek másnap reggelre meglett a 45 szint amikor behozták, sok munka megy kárba, mert 5-6 új pályából használni fogsz utána kettőt. Hiába van 100 új küldetés a szintemeléssel, ezek főleg a ölj meg x szörnyet, hozz el y tárgyat típusba fognak esni amikben amik ideig-óráig kötnek csak le amíg eléred a maximum szintet. Utána maximum szintre meg megint csak a tárgyfejlesztés marad.
    Szóval szerintem egy a legutóbbihoz hasonló szintemelés nem old meg semmit, csak elodázza pár hétig.

Athiae és Cadrik kedveli ezt.
  9. nemesvari13

nemesvari13 Fórum-zöldfülű

eltervezték régen hogy videó nézéssel lehet andermant gyűjteni és ebből mikor látunk már télleg valamit?

10. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

országonként eltérő, hogy van-e erre lehetőség. Volt már nálunk is, de ahogy most nézem jelenleg nincs olyan videó ami megtekinthető lenne.

Böbyyyke kedveli ezt.
  11. ...tibor1978...

...tibor1978... Törzsjátékos

Sziasztok!

Nekem is volna néhány szörnyötletem (lerajzoltam és Painttel megcsináltam, bár nem lett olyan szép mint a rajz, de jobb mint a semmi):

Russelyan (BOSS)
    az egek istenének sötét lelke

(gondolom látszik hogy Painttel készítettem)
    A következő tervemet vasárnap töltöm fel:

Szellemtábornok (Bajnok) és Szellemezredes (BOSS)
    Russelyan szolgája

Kaszt
    Nekem az egészről az jutott eszembe hogy a fejembe csináljak egy ranglistát melyik a legjobb Karakter, és a kalandvasászt választottam. Mindegy. Logikus gondolkozás (szerintem):
    - Körmágus (távolsági harcos)
    - Kalandvadász (távolsági harcos)
    - Sárkányharcos (közelharcos)
    - Törpemester (távolsági harcos)
    Tehát 3 távolsági és 1 közelharcosunk van. Szerintem még egy közelharcos beleférne, gondolkodok még rajta.

Utoljára szerkesztett: 27.7.14
  12. Dark-Miners

Dark-Miners Aktív író

Csak 1 kezes? Az ért ne csak az 1 egykezest használokra kell gondolni !!!!
    mivel a kétkezest használok sosem kaptaksemi jót kivétell Dragen eventet
    Mindenholl egy kezes egy kezes lehetne már egy ojan szet is amihez kétkezes kell
    !!!!!

13. hubahuba3

hubahuba3 Fórumprofi

Azért van mindenhol 1kezes, mert a 2kezesnek nincs értelme, csak olyan helyen ahol a csapat fedez.
    Az 1kezes gyorsabb és lehet mellé tenni vmit, a 2kezesnek meg picit több a sebzése, de lassú, és nem lehet mellé tenni semmit.

14. Dark-Miners

Dark-Miners Aktív író

Tévedés be ne esűnk a kétkezes azért jobb mert nagyob távolságra lehetlőni ezért kelene kétkezes meg más rész sokan szeretnek kétkezesel játszani nem csak a
    pisztolyal meg a rővid ijal
    Nem csak magunkra kell gondolni
    Nem sértésként mondom
    Remélem nincs harag

15. hubahuba3

hubahuba3 Fórumprofi

OK, a törpénél nagyobbat lehet lőni, de a többi kasztnál nem jó. Ha van hozzá sok-sok-sok-sok életed, védelmed + nyitsz egy erőset akkor TALÁN ér valamit.
    Nem sértésnek mondom
    Remélem nincs harag.

16. Dark-Miners

Dark-Miners Aktív író

Miért lene harag a saját oldaladat véded én az enyémet ;D

17. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Az átlagjátékos mindig a saját kasztját védi és tűzzel-vassal harcol érte, hogy az legyen a legjobb kaszt a játékban és nem gondol bele mi lenne a legjobb globális szemmel nézni erre a helyzetre. Ez ilyen, nem lehet érte senkit se hibáztatni. :)

18. makel93

makel93 Utánpótlás-írogató

Kedves Konstans!

Az ilyen kommentek miért nem kerülnek törlésre?
    Nem ez a "Dühöngő".
    Itt a szörnyek ötleteket kéne megbeszélni ami elég rég volt normális post.

Athalusz kedveli ezt.
  19. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Egyrészt fontos az amit mondasz, hogy a fórum letisztultsága legyen elsődleges és egy új felhasználó is lássa minek hol a helye a fórumon és ne írogasson össze-vissza ahogy neki éppen jólesik.
    Másrészt a túlzott korlátok közzé rekesztés megöli a fórumot, hagyni kell néha a kikacsintásokat a fórumon való beszélgetés közben, vagy egyre kevesebben fogják használni a fórumot, mert csak azt látják, hogy ezt meg azt a postjukat törölték meg folyamatosan rászólnak, hogy "ezt nem itt kell megbeszélni".
    Szóval próbáljuk rendezetten tartani a fórumot, de azt se akarjuk, hogy egy negatív élmény rögzüljön az emberekben a fórumozással kapcsolatban.

20. makel93

makel93 Utánpótlás-írogató

Értem, hogy gondolod és tisztában vagyok vele, én se szeretném megölni a fórumot.De legalább egy "ejnye-bejnyét" megérne mivel az se előnyös, hogy 60 oldalt kell végig pörgetni egy topicban, mire olyan kommenthez jutsz, ami tényleg a témáról szól.

Az oldal megosztása