1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

"Tápos" karik miért? miért ne?

Kategória: 'Általános fórum', témanyitó: Marcee3, témanyitás ideje: 28.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -ImSorry-

-ImSorry- Utánpótlás-írogató

Nagyon sok játékos vissza él azzal, hogy neki több van mint a másiknak, ami önmagában nem is nagy baj.
    Viszont amikor kingarénában arra mész be, hogy ott van egy toppos klán, (JOKERS, GRIMMAG) és csak köszönnek neked hogy Hi noob, az kellemetlen, nemde? Amikor visszareagálok, hogy márpedig nem vagyok noob, akkor leölnek, hogy bebizonyítsák, hogy igenis DE.
    Egyre kellemetlenebb :/ Nem baj, ez egy ilyen játék pay2win.

Upsz

MariskaNeeni és Flashtuning kedveli ezt.
  2. Flashtuning

Flashtuning Fórummogul

Az ilyen büszke is lehet magára XDXDXD Azt azért + nézném ha natur gamer lenne akkor mekkora lenne a pofája az ilyeneknek! Szerintem meg éppen az a kíhívás ha pénz nélkül lesz valaki erős és kemény, na az büszke is lehet magára :)

csewex, MariskaNeeni és -ImSorry- kedveli ezt.
  3. -ImSorry-

Pontosan :)

Upsz

Flashtuning kedveli ezt.
  4. BigScrin

BigScrin Fórumgróf

Ezeket imádom legyilkolni, vannak már trófeáim belőlük, 1v1 ben nem olyan erősek ezek, bár a potizás az náluk alap dolognak számít, na meg a buff.

Flashtuning, -ImSorry- és I_AM_JUSTICE kedveli ezt.
  5. opos2012

opos2012 A fórum ezredese

Na èn ezért jàrok 5v5 re ott visszalehet adni nekik nem olyan huuuu de jó karik ám... Pénzel pótolják az ügyetlensègüket.

Flashtuning, -ImSorry- és BigScrin kedveli ezt.
  6. -VyreLord-

-VyreLord- Fórum-kezdő

Ha már 5v5....Jómagam is oda járok, ma hajnalban egy KJB ( vagy nem is tudom pontosan ) nevű bölcs mágus tank bizonygatta az igazát, noob-ozott ezerrel stb... Igen, na de mikor mégis nyertünk 3:0 -ra mert nem hagytuk élni, velem meg nem tudott mit kezdeni, már nem volt olyan jó kedvében. Reccsent szépeket a bordája :D Most jön a ráadás, amit külön bírok. Kijöttünk Tengersírba, vártuk a kövi round - ot, mellém áll, írja hogy noob és eltolja a nevetős emote - t . Na ez a durva, még ő röhög, pedig úgy elvertük mint a rongyot őt is és a csapatát is. Tanulság: Ne becsüljétek alá a törpöt :DDD

Flashtuning és -ImSorry- kedveli ezt.
  7. BigScrin

BigScrin Fórumgróf

Szóval óvakodj a törpétől:)

Flashtuning kedveli ezt.
  8. opos2012

Egy utálom a törpét meg a vadászt. :D ezek mini tankok... >)

DE amikor ilyen sebzést tudok mókulni a kacatjaimból.... jihhá minden nyügöm elfelejtem és tőlem nuuubozhatnak ahogy akarnak. :D mert istenkirálycsászár vagyok XD

ilyenkor látni érdemes tesztelgetni infót cserélni tanulni gyakorolni.

Flashtuning kedveli ezt.
  9. vinci21

vinci21 Fórummogul

Én sosem tudtam evvel a mondattal teljesen egyetérteni. Ismerve a játékot, aki teljesen free karakterként el tudja érni a legerősebb fizetős játékosok szintjét, az maximum arra lehet büszke, hogy 200-250 km-es körzetében nincs még 1 akkora kocka mint ő.:D
    Amúgy tényleg sok olyan fizetős van aki nem tudja jól kezelni a katakterét és ezt pénzzel sem tudja kompenzálni. De azért ha találkozol arénában 1-1 mágusmesterrel akkor megtapasztalod, hogy milyen az ha pènz is van és játéktudás is. És szerinem ő is büszke lehet a katakterére.

10. Artemisz1221

Artemisz1221 A fórum félistene

Szerintem ez a noobozás egyáltalán nem függ attól, hogy "tápos"-e a kari vagy nem. Ha Hereduron játszol, akkor kb. nem fordulhat elő az, hogy ne ismerd Ponos79 nevét, aki szerintem nemhogy a szerver, a játék legerősebb tankja. Soha senkit nem bántana meg, mindig kedves, aranyos, jószándékú. És ő nem csak a pénzével turbózta fel azt a karaktert, nagyon ügyesen is játszik. De mondhatnám ugyanúgy Whazzefuggot vagy Hammerhenkét. Míg mellettük vannak épp ellenpéldák a nem tápos, farmolt karakterek között is, akik be se tették a lábukat még 5v5re, de már írkálnak a chatre és szidják a saját csapatukat,vagy beállnak kingshilli arénába hárman négyen spawnkillelni a többieket. Emberfüggő, hogy ki hogy bánik a másik játékossal, nem karakterfüggő.

bibere, windows90, Flashtuning és 2 más kedveli ezt.
  11. opos2012

szerintem ne is törődjetek a noobozással.

Nincs semmi nemes abban, hogy a társad fölé emelkedsz; az igazán nemes tett az, ha saját korábbi éned fölé emelkedsz.

Ernest Hemingway

Ez az ami fontos meg az hogy ÉN ISTENKIRÁLYVAGYOK!!! XD

csewex, bibere, Flashtuning és 2 más kedveli ezt.
  12. Assassinmage

Assassinmage A fórum biztosa

Én is épp fogalmaztam valamit, de eltörpül eme bölcsesség mellet, inkább hagyom is :p Viszont ha noobozáson kaptok valaki, azt fényképpel kéretik jelezni a support felé.

Tápos karikra visszatérve - most "tápolok" freebe egy kicsi tankot, hát ha lenne benne pénz is, akkor 100x ütősebb lenne, bár ezzel sincs semmi kivetnivalóm, simán visz mindent amire kell :p

Akinek meg pénze van és ide költi... Naés... költse, legyen tőle erősebb :) Aki ebbe szálkát lát annak egy csöpp irigységet vélek felfedezni szavaiban. (jelzem nekem soha nem lesz pénzes karim :p kell a gyerekekre :D

bibere, windows90 és opos2012 kedveli ezt.
  13. -ImSorry-

Pontosan!
    A törpöké a világ ;) jól lehet velük darálni! :D hiába ha sokan nem bírják :D

Upsz

Sajnos nem ismerem heredur szervert, de jómagam, bölcs mágus létemre én is láttam sok furcsaságot itt Grimmagon.
    Kezdjük mondjuk a top 2-es karakterrel. EnymaElis (szép díszes betűkkel). Jóban vagyunk, sok pénz van benne, nem tudja használni, egyáltalán. 1v1ben sokszor összefutottunk már, de nem igazán ment neki a dolog. :D 6v6ban nagyon ott van azt aláírom. Noha nem szép tőle, hogy védőként félre áll, de nagyon sokan ezt teszik. Sajnos.
    Akkor haladjunk tovább. Mondjuk Chesniy. nagyon sokszor amikor nem tudja elhozni, a zászlót akkor noobozik, kiabál chaten,stb... pedig az egy olyan karakter, hogy huhh :D De elég idegesítő a stílusa. Aztán ott van npoke3 (Ipokez, hirokez, nem tudom, hogy ejtik) Na az az ember nagyon jól kezeli a karakterét, sok pénz van benne, és IMÁDOM a stílusát nem tudok róla rosszat mondani. Kedves, segítőkész :)

Továbbá nincs bajom azzal ha valaki költ, akinek kevés ideje van így kompenzálja, mindenki maga keresi a pénzt, ki milyen módon arra költi amire akarja :) Engem a kis szinten lévő tápolás zavar csak.

Upsz

Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.7.15
    Flashtuning kedveli ezt.
  14. Flashtuning

Flashtuning Fórummogul

És szerény is az mellett XD

15. karakter_047

karakter_047 Aktív író

már ezért írjon/írhat valaki a supportra ha ilyet lát ?

mi a baj azzal hogy valaki noobol , nem is foglalkoznak vele az arénában sem a nyílt területeken (én ezt tapasztalom)

mi jár érte ha valaki ilyet ír és elküldik supportnak ? letiltanak napokig a játékról , vagy a chatet

valaki pénzes ÉÉÉÉÉS??? (így legalább édesebb felette aratott győzelem :D )

16. BigScrin

BigScrin Fórumgróf

Van erre is megoldás, aki túlzásba viszi az megy a tiltó listára, nincs több gond:)

17. Frúú97

Frúú97 Törzsjátékos

Kicsit álságosnak érzem ezt a beszélgetést, mert úgy van beállítva hogy vannak a gonosz fizetősök, meg a hős free karik, holott erről szó sincs a valóságban. Szerintem akik szanaszét rúnázott cuccban parádéznak, gyakorlatilag olyan erősre fejlesztett motyóban, hogy a saját szintjukön szinte verhetetlenek, azok semmivel sem jobbak mint akik ugyanezért fizetnek. Mindenki a lehető legerősebb cuccra vágyik, de itt gyakorlatilag már olyan különbségek lehetnek, mintha tankkal állna ki valaki egy csúzli ellen, aztán veregeti a saját vállát hogy mennyire jó harcos. Ugye ez főleg kis szintre vonatkozik, ott lehet igazán brutál különbségeket kihozni a karikból. Valaki írta hogy a kis szintű tápolást nem engedné, hát szerintem is ennek a játéknak az az igazi szégyene. És ne legyenek illúziók, akinek van esze és megteheti, az rúnázik ÉS fizet.
    Nekem szerencsére nem gond pl a havi prém, de most azt mondom, fizetnék akár dupla ennyit, ha mindenki fizetne és ezzel együtt eltünnének a brutális különbségek a karik között. És tényleg csak az egyéni képességek alapján parádézhatna valaki legendás mágusként meg satöbbi. Persze akkor sokan kivonulnának, de azt hiszem, messze nem csak az anyagi vonzat okán...
    És igen, a tápos karik levadászása külön öröm nekem is ha sikerül, de nem csak a fizetősöké. :)

bibere, opos2012, vinci21 és 3 más kedveli ezt.
  18. Artemisz1221

Artemisz1221 A fórum félistene

Anubis, három helyen is moderálnom kellett volna a hozzászólásodat, ez nem egy kocsma, hanem egy fórum, ennek keretei között fogalmazd meg a mondandódat. Ajánlom figyelmedbe a fórum szabályzatát. Főleg úgy, hogy ezt a kirohanásodat már egy külön topic keretében is megosztottad velünk.

-ImSorry- kedveli ezt.
  19. -ImSorry-

Szerintem nem vagy tisztában a PvP szerver tulajdonságaival. Én anno ott kezdtem. Nem lehetett vadon területeken játszani, mert mindig volt nálad egy erősebb. A nagy karakterek odamentek erősködni, és lehetetlen volt fejlődni.Én nagyon örülök annak, hogy PvE szerveren is lehet PvP-zni. Nagyon sok jó barátomat ott ismertem meg. Akik a való életben is a barátaim :) Továbbá, gondolj csak bele, milyen rossz lenne ha pvp talent, mennyi mindent befolyásolna. Jó ez így. Te is tudnál 10-es szintű mágus mágust csinálni. ;)
    Upsz

20. hozzászolok

hozzászolok A fórum veteránja

Ez a legyen pénzes ne legyen pénzes,rúnázni nem rúnázni ,csupa ostoba elmélkedés.
    Ez a játék ilyen, ez az egyik elütő feelingje,ha nem ilyet akar valaki akkor menjen mással!!!
    Videojátékok rengetek 1v1es AZONOS ESÉLYŰ , meg ÜGYESSÉGI game-ket kínálnak.
    A vita erről értelmetlen............. :D

ébervadász, I_AM_JUSTICE és opos2012 kedveli ezt.

Az oldal megosztása