1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

"Tápos" karik miért? miért ne?

Kategória: 'Általános fórum', témanyitó: Marcee3, témanyitás ideje: 28.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

Na igen, ez egy játék :) De amúgy maga a rendszere nem átláthatatlan, hamar össze lehet rakni olyan karit ami 5v5-ben eldönt karaktereket. Persze az andermant időt spórol benne, de az ember a pénzéért kapjon már valamit :D Azok akik panaszkodnak azért, mert tápos tápos... sajnos a való élet is ilyen, csak más értelemben. (persze néha én is odaszólok 1-2 jelzőt azoknak a karaktereknek akik elég morbid módon vetnek véget a körömnek :D)

MariskaNeeni kedveli ezt.
  2. Anubis

Anubis Járnitanuló

Im Sorry, Én csak annyit szerenék a kiskarimmal hogy nyugiba menjek és farmoljak ...
    de ez lehetetlen mert ma sem tudtam játszani vele, és nem is fogok tudni ameddig ki nem szenvedem a pvp 25s szintet,
    mert a templom negyedben addig bénitanak a gorgók egymás után amig megölnek és 1et sem tudok ütni ...
    ez pvp talentum bevonása egy sima pve játékba ... nem? :) remálem érted a problémámat ...

ha pvp modba állsz át akkor ok de ha csak ugy játszanál? pvp nélkül? lehetetlen ... ennyi
    tiszteletben tartom és igazad van aki pvp modban van, legyen de aki nem arra NE legyen kihatással a pvp talentum!

Artemisz töled meg bocsánatot kérek mert igazad van ... ha tudod töröld kérlek a témát amit létrehoztam.
    Majd ha megint 200 lesz a vérnyomásom a pvp miatt max nem játszom .. ennyi ^^

3. Artemisz1221

Artemisz1221 A fórum félistene

Ahogy kiveszem a szavaidból, sárkányharcossal játszol. Ha igen, akkor egy a megoldás amíg nem szerezted meg a pvp talentet, ki kell mozogni a gorgók lézere elől. Ez azért egy picit ügyességi játék is, ahhoz már kell egy szint tankkal is, hogy megállj minden mob előtt és mozdulatlanul tudd ütni, amíg meg nem hal.
    Beszédtémának tökéletes, amit írtál, nem távolítom el a posztot, viszont nem hiszem, hogy változtatni fognak ezen.

4. BTamás

BTamás Utánpótlás-írogató

Teljesen átértelmezetten használják a "noob" mint slang kifejezést. Newbie szóból ered és csupán olyan újoncot jelent, aki még nincs
    teljes mértékben tisztában az adott játék lehetőségeivel. Ehhez képest a "noob" kifejezést pontosan azok használják akik igazi pénz
    (tehát andermant vásárlás) segítségével húzták fel karakterüket, mert sem idejük, sem kedvük nem volt ahhoz, hogy bejárják a szamárlétrát és kiismerjék a játékot, s a komfort érzetük ezt megkövetelte. Szóval pontosan a "noob"-ok noob-oznak ;)

Én hiába nyerek arénában, "pay more little noob" beszólást kapok, pedig aki engem ismer az tudja mik az elveim, szegény DSO legnagyobb bánatára :) De ettől függetlenül a NOOB-ot nem az határozza meg, hogy ki fizetős és ki nem, mert valljuk be őszintén az,
    hogy valakinek kell egy kis komfortérzet, mondjuk nincs kedve 60,000 andermantot farmolni, hanem inkább megvásárolja az
    inventory bővítéseket, attól az még egyáltalán nem noob.

Elmondom mi a NOOB legjobb ismérve: marha nagy a PvP rangja, pl. ha Te mágustanonc vagy és Ő egy legendás mágus
    de mégis két lövésből Őt elintézed 1v1-en, na akkor az tényleg egy noob. Ez ugyanis sejteti, hogy főként csoportos PvP-ket csinált
    és mások csemegézték ki neki a gesztenyét ;) Nem írom le a nick-jét, de van egy orosz legendás mágus akit mindig 1v1-en két
    lövésből leterítek :)

-ImSorry- és ezalap kedveli ezt.
  5. kakas80701

kakas80701 Járnitanuló

A 10-19 es szintű PvP arénában van egy ororsz játékos, aki full fizetős. Azért szokták az ilyenekre azt mondani, hogy noob, mert semmi játéktapasztalatuk sincs. 2 lövéssel mindenkit megölnek, és ezt megszokták. Ha olyan statjai lennének, mint egy másik PvP-zős, de nem fizetős játékosnak, akkor szinte biztos, hogy vesztene. Mert megszokta azt, hogy csak egy helyben áll és lövöldözik. Na ez a kezdőség.

Azt írtad, hogy ha van egy nagyobb PvP rangú játékos, és te 2 lövésből megölöd, az már noobság. Nos ez nem így van. Attól még lehet, hogy tudja profin használni a képességeit, csak nincsenek jó statjai. Szerintem nem csoportos PvP-ben szerezte, mert gondolj bele: ha nem ő öli a legtöbbet, akkor 300-400 db-t kaphat, jó esetben kb. átlagosan 200-at. Azért nem hiszem, hogy ennyivel szerezte meg a rangját.

6. BaluPapa

BaluPapa A fórum veteránja

Sajnos a "NOOB" szócska elterjedt szleng lett már nagyon sok külföldi és Magyar játékosnál. Hiszen mi magunk is használjuk ezt a szót is hogy: LOL és még hasonló rövidítéseket.
    Szerény vélemény szerint sokan úgy használnak ilyen szavakat, hogy tisztában sincsenek a szó használatával, csak ez menő :D én kimondtam :D király vagyok :D le Nuuboztam, Lol xd .... :DD
    Elkell engedni a fülünk mellett, vagy ha valakit pvp-n leversz és még is ilyet súg rád, annál jobban ki kell magadnak pécézni és megmutatni neki :)
    Ennyi :D

PEACE :D ,,...visszatértem ;P

Picur kedveli ezt.
  7. hozzászolok

hozzászolok A fórum veteránja

egy gondolat hogy megvilágítsam h butaságot beszélsz. ok kivennék a pvp talentjét pve-böl,a gorgok akkor is bénítani fognak,és te akkor is meghalsz!!!! Mitől lenne jobb????? igy legalább van kis esélyed hogy pluszba védhesd a bénítást,neeeeeem???!!!!!! :D

-ImSorry- és MariskaNeeni kedveli ezt.
  8. Frúú97

Frúú97 Törzsjátékos

Mennyi tapasztalatod van neked a csoportos PvP-ben? Gondolod hogy az olyan könnyű móka? Direkt szoktam figyelni, hogy az ismertebb tápos karik hányszor kerültek velem egy csoportba, és hányszor a túloldalra. Hát...valahogy odaát jóval többször voltak.

Kellögem kedveli ezt.
  9. ébervadász

ébervadász Járnitanuló

Na jó... Mostmár elég! Mikor bemegyek arénába és mikor eltűnik a kezdő védelem már 5 fős klános ,csoport támad le! (Joker ,BadCompany) és még büszkék is magukra ráadásul le-nooboznak mikor 1v1-ben 2 lövésből kiszedem... Hogyha csak 1 emberke van bent az arénában akkor meg meg sem mernek támadni -.-" ,de ha lelövöm akkor jön a klán és vége az élvezett arénázásnak mert ha újraéledek már halott vagyok.. -.-" Kezd unalmassá válni ez a nagyképűsködés viselkedés.... mikor 0-24-ben fent van valaki a 2 klán közül..

Flashtuning és MariskaNeeni kedveli ezt.
  10. Bakatabis

Sajnos nem tilos, az 5v5-ben a lényeg a csapatmunka

11. ébervadász

ébervadász Járnitanuló

Ezek szerint nem érted :D Meg sem lehet mozdulni mert csak lövik a kaput :) (ARÉNA) :)

Flashtuning kedveli ezt.
  12. MariskaNeeni

MariskaNeeni A fórum ezredese

Szerintem ébervadász nem 5v5-ről beszél hanem arrol ha csak siman belepsz az arenaba, ha jol ertelmezem.☺
    Egyebkent ilyen bölcs gondolkodású földművesekkel gyakran találkozok én is.:oops:

Flashtuning, -ImSorry- és Kuksi kedveli ezt.
  13. Kuksi

Kuksi A fórum mestere

Ha meg a villámláncot nyomják csak egyfolytában a mágusok, nem is kell különösebben táposnak lenni (táposok meg még inkább ki tudják használni), mivel annyira bugos már régóta, hogy meg sem lehet mozdulni, egyszerűen megáll a kari, és bizony előfordul, hogy ki sem lehet jönni a kezdőkörből pl 6v6-on. Én mágusként arénában pont ezért nem használom (bár bevallom múltkor idegalapon beköveztem a 39% támadásit adó fegyómat 1-2 meccs erejéig, annyira dühített a dolog). Javíthatnák minél előbb, megöli a játékot...

Kellögem kedveli ezt.
  14. BigScrin

BigScrin Fórumgróf

Na igen vannak olyan mágusok hogy a villámláncal szét szedik az erős harcost is, jó magam is jártam így, mire meg tudom közelíteni addigra már alig van életem, és ráadásul draganban vagyok.

15. Bakatabis

valószínűleg félreérthettem, 5v5 és 6v6-on is gyakran akad ilyesmire példa. Sajnos mindig vannak akik fitoktatják az erejük és arra is, hogy kihasználják a játék adta lehetőségeket (hibákat)

Kellögem kedveli ezt.
  16. Kuksi

Kuksi A fórum mestere

A villámláncnak bénítani is kell, ha megfelelően talentolt, de itt többről van szó! Az utóbbi időben túlzott hatása figyelhető meg, szerintem (és mások szerint is) ez bug! Figyeljétek meg, hogy nem úgy működik, mint régebben!

Kellögem kedveli ezt.
  17. Bakatabis

Utána nézek, bevallom mostanában sem a mágusom nem vittem se pvp-n nem voltam :)

18. Bundin

Bundin Fórumelemző

Nem mindenki nem tudja, max nem érdekel sok embert mert olyan jól hangzik, amúgy ebben a kontextusban kezdőt újoncot jelent.

19. Farkas5400

Farkas5400 Törekvő

A darkorbit is Bigpoint.

20. timcsike23

timcsike23 Járnitanuló

Sziasztok..Igen már ne haragudjon meg senki de azért tény hogy a BP az andermant rendelésböll tartja fent a játékot.én sárkányharcosal keztem belle a pvp (bár ne tetem volna :( szörnyü hogy mijen harcokat vesztek csak ell azért mert 1 tápolt a kari 2 a BP volt olyan ugyes hogy a törpéket fel huza 2 torony ..most nem azért mikor veszi már észre a BP hogy ez igy nem jó a pvp hogy a kezdő pvp és kariknak esélyuk sincs a törpék ellen mert nem mindenki töltögeti a kariát vagy nincs ideje évekig farmolni csak azért hogy vallamikor pvp ézni tudjon. .és tény hogy akármijen fejlesztés vagy javitás jön ki egyiksem jó a sárkányharcosnak..és miért mert oda kell menni utési távolságra az ellenfélhez az meg tudjuk mivel jár már anyi sebzést be kap hogy esély sincs gyözni 23 lvl lovag törpéhez nem tudtam oda meni mert a 2 torony le gyözöt az hogy 3 fegyojuk van az szerintem elég nagy tulzás!!!!!!itt az a baj hogy egyes karik pénzesek durván tul huzák a karijukat és ki tudja hogy legálisan vagy sem..de az az igaság hogy sajna ha még élvezni szeretnék ezt a játékot le kell nyelni a békát a pénzes karikal egyut mert ok tartják fent a játékot..

Hát a NOOB -ás az mrgint más téma multok 1vs1 ben egy íjász rá töltölt magára gyogy ital és erre én is.(amugy nem szoktam ha vesztek vesztek igy vagyok velle) de ha az ellenfél gyógyitja magát akkor más mértne..mikor vesztet elkezdet irkárni hogy mekora egy Noob vagyok meg hogy mekora egy .... vagyok..utána még egymás után még 3 szor zuztam le a 4 harcnál inkáb ki lépet pvp bol.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.4.16

Az oldal megosztása