1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

"Tápos" karik miért? miért ne?

Kategória: 'Általános fórum', témanyitó: Marcee3, témanyitás ideje: 28.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Bundin

Bundin Fórumelemző

Ott nem csak a két torony húzza fel a törpét, az nem elég ahhoz hogy nyerjen azok más miatt táposak, a törpe akkor erős, ha táposaka cuccai, amúgy leverik mint a taknyot, tudom miről beszélek törpöm van.

2. BigScrin

BigScrin Fórumgróf

Én nekem is meggyűlik a bajom velük, pedig meg van a 80% védelmem van sebzésem is 1k feletti, kritem is ami kb 40%, de hiába ha lerak vagy 5 tornyot. Talán kimerülésig ki bírom de utána már én húzom a rövidebbet és ez igaz a távolságiaknál is.

MariskaNeeni kedveli ezt.
  3. TerawarriorHeredur

TerawarriorHeredur A fórum hercege

Borzasztó a helyesírásod "ember"... Azért valahol megmosolyogtam ezt a gyermeki kifakadást :)

Fogadd el, hogy mindig van aki erősebb és nem feltétlenül a pénztárcát kell elővenni oknak. Lépj tovább azt pont...

4. MariskaNeeni

MariskaNeeni A fórum ezredese

Konkrétan nekem bizony a tornyokkal van bajom. A karim sajnos nem szerepelt a mátrixban ezért nem tud egyszerre 3 ellenfél lövései közt repkedni... :D

5. timcsike23

timcsike23 Járnitanuló

szia.nos 11éves vagyok te tudtál helyes írni 11 évesen???nem kéne másokat meg itélned addig amig semmit nem tudol roluk..szia.

MariskaNeeni kedveli ezt.
  6. -Szeth-

-Szeth- A fórum mestere

Én tudtam helyesen írni 11 évesen, és azóta is. Ez nem a korral jár, pusztán odafigyelés kérdése.

vinci21 és Ethina kedveli ezt.
  7. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

Mindez neveltetés és akaraterő kérdése de kéretik a topic témánál maradni még ha kicsit altopic íze is van

Minden kaszt erős a maga módján és mindet le lehet verni, a mai nap láttam egy tankot full 55-ös cuccokkal, hát inkább nem mondok róla véleményt. De jól tette.

8. Parthus

Parthus Utánpótlás-írogató

Aki fizetős, az pl. fizetős karakterekkel pvp-zzen.

9. Morka

Morka Fórumgróf

Nem igazán lehet szét választani a "fizetős" és "nem fizetős" játékosokat. Hiszen nem jelenti azt, hogy ha valaki költ a játékba az erősebb annál aki csak farmol. Ezért került a HE - Harci Erő bevezetésre, ami figyelembe vesz több szempontot egy karakteren, és könnyebben összehasonlít pl 1v1-en 2 karaktert, vagy 5v5-ön 10-et. Az hogy nem minden esetben kiegyensúlyozott a pvp, az annak is betudható, hogy az adott időpontban a rendszer milyen pvp-re jelentkező játékosok közül tud csapatot ill. ellen csapatot összeválogatni.

10. kincsem0625

kincsem0625 A fórum ismerője

Szia

És az miért van, hogy egyik oldalon 5-en, másikon 3-an vannak zászlónál?
    4v4-hez nem kell nagy matektudás, máskor is rakott ide-oda, akkor miért engedi így el a rendszer?

11. Ronshon

Ronshon Törzsjátékos

Kevesebben vagytok, több a DP, így kell felfogni :)

12. Parthus

A DP a dropot jelenti?

13. Korze

Korze A fórum bárója

A DP = Dicsőségpont :)

14. kincsem0625

kincsem0625 A fórum ismerője

Kár, hogy nem kaptam rá választ

15. Vivaldi

Vivaldi Kivételes tehetség

Ez sajnos megesik néha.
    Az egyik oka lehet az, ha mondjuk valaki még az indulás előtt kilép. Így már eleve csak 5v4, ezt nem lehet kiegyensúlyozni még.
    Aztán amikor már elindul a játék, akkor nem cserélgeti a játékosokat menet közben, így ha megint kilép a 4-es csapatból valaki, 5v3 lesz. Esetleg csak nem mozdul egy ideig, akkor eleve kidobja a PvP-ből. :(

16. Parthus

Engem már raktak be csata közben erődnél és zászlónál is.

Kellögem kedveli ezt.
  17. kalapkampo

kalapkampo Junior szaki

Na láttam én is csudát! :) 1 tank 2-szer is kinyírt egyszerre 4-ünket. :) Az volt a szép mese! :) No meg a sérthetetlen tank. 3v3-ban. Egyszeűen nem tudtuk levenni az életét. De nem hogy teljesen, még csak 1 tizedét sem. (Nem volt szintben nagyobb a többinél, és ismerem a tank tudását is.) De beszéltem olyannal is, aki a kezdetek óta játszik, és közben fizet is. Valahol az érinthetetlen zónába esik. (Sebezni nehéz, és 1 mp alatt min. 4-et lő, amiből kettőtől fekszel. :D )

mely49 kedveli ezt.
  18. SangDrake

SangDrake Fórum-zöldfülű

Nem feltétlen a fizetős emberek tartják fenn a játékot.Én például videózok de akármi ajánlat segíti a játékot.Bár ez mind a pay2play játékosokhoz vihető de a DSOnak több haszna lesz ha elküldesz egy e-mailt.

19. Morka

Morka Fórumgróf

Tulajdonképpen minden játékos egyaránt őrzi a játék fenntarthatóságát. Ki-ki más-más módon. :) És még a negatív reklám is reklám, ahogy mondani szokás :D

Az oldal megosztása