1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Tél Ünnepe event - kibeszélő

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos kérdések', témanyitó: Korze, témanyitás ideje: 1.12.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Korze

Korze A fórum bárója

Itt lehetőségetek nyílik megvitatni az eventen szerzett tapasztalaitokat!

2. bboycsavo

bboycsavo Haladó

Számomra egy újabb csalódás.Miért nem lehet valami új és izgalmas térképet és szörnyeket lemodellezni?Könyörgöm mióta tart már ez?Egyfolytában jönnek ugyan azok a térképek,ugyan azok a szörnyek,ugyan azok a jutalmak.Igen vannak újak,akik számára minden csodás mert milyen új dolgok ezek.De mi van azzal aki már évek óta játszik?Abbahagyja mert megunja.Nincs semmi változatosság.Ugyan azt a bőrt nyúzzák le újra és újra egy pályáról.Nem kérek sokat,de legalább 1-2 évente valami kis újdonságot rakjatok már elénk.Tél Ünnepe?Mióta tart is ez?Legalább lenne változtatás,mondjuk egy új térkép,vagy akármilyen kis izgalmas száll.Az emberek is szívesebben játszanának és teljesítenék az eseményt.De így reménytelen.Az eseményeknek nem az lenne a feladatuk,hogy valami különlegeset nyújtsanak a játékosok számára?Mert,ha nem akkor rakják bele + bővítésként és kész.Számomra olyan érzés mintha a játéknak lenne 20 fix eseménytérképe úgy 2-3 éve és folyton ismétlik.

3. mikihetty

mikihetty Aktív író

hasonló véleményem van nekem is, bár már attól is élvezetesebb lenne az event ha lennének mondjuk teljesíthető küldetések, egy sima küldetéssorozat, ahol a jutalom eventhaladás, némi arany vagy esetleg valami tárgy(buff/felszerelés(ritka/legi)/arany/ander/kövek/rúnák) a küldetéssorozat végén pedig valami értelmesebb(egyedi/hátas/kísérő/erősebb rúna/erősebb kő) simán kibírna 3-4 küldisorozatot az event hiszen 1 hónapos és kb van benne 1-2 ismételhető küldi amiért van némi eventhaladás és ennyi emellett meg van egy lehetetlen az 1500 érmés láda már sokadik éve, de semmi olyan ami napi szinten tudna sikerélményt adni a játékosoknak.

4. JimJupiter

JimJupiter A fórum parancsnoka

Ez az event egy vicc lett igy. Muszáj volt a leggyengébb papirkarikra levinni az event nehézséget? Első pár órában kész az 1 hónapos event? Egyetlen event volt amibe volt kihivás, ahol megmérettetet a karakterem. Dögunalom már az egész játék, az összes event harmatgyenge nehézségre van állitva, mindet ki lehet féllábon állva normál nehézségen vinni. Nincs ez igy jól! A leggyengébb papirkarikkal is az összes event kivihető, semmi kihivás nincs már a játékban. Amennyire élveztem a tavalyit, ez igy meg vicc.

5. Finstandantilus

Finstandantilus Fórumprofi

1500 érmét még sosem sikerült megcsinálni, mert decemberben dolgozom a legtöbbet. Szerintem ez idén sem lesz meg, de ha a kísérő összejönne jó lenne. 27-31 között szerintem max. 3 órát fogok tudni játszani, majd kiderül. Nem tudtam még elkezdeni csak holnap fogom.

6. mikihetty

mikihetty Aktív író

sajnos itt az a helyzet hogy a kapható jutalomhoz még ezt is nehéznek találom :)

én normálon megyek, mert nekem úgy kényelmes a játék, hogy nem kell gyógyulnom, nem kell futkorásznom hanem beállok és lövök előre, a jégtornyos részeken meg kényelmesen átfutok és ha netán 2-3 eltalál nem különösebben zavar, a fájdalmason ha halál nélkül akarok menni akkor sokat kell futkorásznom és az úgy már nem élvezetes hogy a pálya nagyon sokáig tart, viszont normálon 300-350 haladás/kör van ami tűrhetőnek mondható, az én aktivitásommal, naponta 4-5 kör max pont teljesíthető kényelmesen az event.

persze nem mondom én is örülnék ha sokkal nehezebb lenne de cserébe annyiszor jobb és több jutalom is lenne, pl nincs garantált erős egyedi megszerzésére lehetőség(haladásba simán bekerülhetne egy egyedi is, több helyre hasznos cuccok, persze a rombolás eszi is hasznos de 999-et pl az ember ellő 30 perc alatt, miközben ha kapna egy jobb fegyvert mint amivel épp rendelkezik akkor hosszú távra kapna valamit)

riedl kedveli ezt.
  7. elsemhiszem

elsemhiszem Utánpótlás-írogató

Helló
    Hol van a Téli barlang?? A hógömb ami odavisz. 2 éve mindig megtaláltam most nem :S :D

8. Doom2017

Doom2017 Járnitanuló

9. elsemhiszem

elsemhiszem Utánpótlás-írogató

10. pukiface

pukiface A fórum mestere

Egy éve nem tudtam megcsinálni. Részemről értékelem hogy gondoltak a távolságiakra is a könnyebb szinteken a tornyok sebzésével is. Mellesleg + pont a répák jó dropja, és az automata szedése.

11. Doom2017

Doom2017 Járnitanuló

Örülök, hogy tetszik és , hogy megosztottad velünk a véleményed.Remélem több sikerrel jársz, mint tavaly.

Gratulálunk a jó karakteredhez.Örülök, hogy ilyen hamar végeztél az eventtel.Láthatod a többi hozzászólást a többi játékos is örül, mert sajnos sokan munka mellet csak napi egy-két órát tudnak a játékra fordítani.Javasolnám a pokol 2 módot és ha még úgy is könnyűnek találod próbáld meg csoportba.Valamint a mini eventek még hátra vannak.Nem a fő event jelenti az igazi kihívást.

Utoljára szerkesztett: 1.12.17
    riedl kedveli ezt.
  12. preimusz1024

preimusz1024 Haladó

Honnan lehet szerezni eszenciát,ami sebzi Mancs őrmestert?

13. Pellenger

Pellenger Fórum-zöldfülű

ezt én is nagyon szeretném tudni

14. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum ezredese

vadonban a hóemberbe belenyomsz egy répát és kapsz eszit

15. preimusz1024

preimusz1024 Haladó

Nyitottam egy amfórát, az adott 100-at, nekem az 2 körre volt elég. Azt nem tudom, hogy mind fixen ad-e?
    Vadon=event mapon kívül? Mert ma este eventezés előtt 1,5-2 órát farmoltam életbölcsőben,halálbölcsőben, nahuatlanban,de egy hóembert sem láttam.
    Megmondom őszintén, eventmapon meg nem kerestem hóembert, azt hittem, csak dekorációs elem a pályán. Majd holnap jobban figyelek.

16. Dzsing

Dzsing Utánpótlás-írogató

Ezek a hóemberek...20 répát tennék egybe hogy ne 2 meg 3 esszenciát adjon.
    Na de mind1 már készen vagyok a "fő" eventel majdnem minden megvan amit szerezni lehetett csak az a fránya hóemberépítés nincs:mad:

17. Doom2017

Doom2017 Járnitanuló

Nagy sivatagot ajánlom, nagyon jól esik a répa is és hóembert is találsz a pályán. Event pályán nem találsz hóembert, csak vadon területeken.

18. preimusz1024

preimusz1024 Haladó

A hóemberek direkt adnak ilyen kevés eszit? Egyszer kaptam 5,10,20 darabot,de a többség csak 2-t. Fájdalmason sem jön több. Így elég sok hóembert meg kell répázni, hogy használható mennyiség jöjjön össze.

riedl kedveli ezt.
  19. 12mágusa

12mágusa Utánpótlás-írogató

Kis türelemmel hamar kilehet szedni pár száz eszenciát,mellesleg az eventhaladás is fog adni valamennyit ,de akár anderért is vehetsz nem annyira drága.

20. beno0812

beno0812 Aktív író

Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem, hogy igaz lehet-e amit a wikin olvastam. Azt írja az event leírása, hogy a mini eventen a haladásból a pálya szintjétől függetlenül mindig 12-ket fog dobálni a ketrecből? Mert akkor minek szenvedjen az ember nagy szinten ha fájdalmason kitolja... :D Meg akkor gondolom az érem is fix lesz :D

Az oldal megosztása