1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Telihold Event - kibeszélő

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos kérdések', témanyitó: kazimir2, témanyitás ideje: 20.1.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kazimir2

kazimir2 Global Team Leader Team Drakensang Online

Telihold event - kibeszélő

Üdv Mindenkinek!

Ebben a topikban a havonta megrendezésre kerülő Telihold eventünkről van lehetőségetek beszélgetni, tapasztalatokat megosztani.

A csevegő mindig az event idején fog nyitva tartani.

Az event ismertetőjét IDE kattintva olvashatjátok.

A megrendezéssel kapcsolatos információkat érdemes mindig a Hivatalos közlemények között keresnetek!

Jó szórakozást,

DSO Team

2. Lesleeh

Lesleeh Járnitanuló

Adhatnának hozzá egy kis pluszt, ha már Valentin nap kezdődik :))

Kattrin kedveli ezt.
  3. Palika998

Palika998 Fórum-zöldfülű

Az mert van h az ösvérfarkas fej ad 50 védelmet + 20 sebzést és még 450 életeröt kéne adnia mikor én kibontottam adta a védelmet 50-et de 18 sebzést és csak 134 életeröt ......

4. Allg0n3r

Allg0n3r Járnitanuló

Mert ami az event leírásban van az a maximális értéket jelzi :( Ez azt jelenti hogy az a legjobb amit nyithatsz de lehet hogy sokkal rosszabbat nyitsz. Itt a példa amit nyitottál :( A sebzés nem rossz de az életerő szerintem szörnyű már bocs. Ahhoz hogy a maximális értékek legyenek ahoz azért nagy mák kell :/

5. Drcarlosca

Drcarlosca Junior szaki

Ez hamar kész lett, 18 tekercs és 2,5 óra.
    Most jöhet a ráérőssen Vargulfozás.

6. LKS...

LKS... Fórumlakó

mi tartott 2,5 óráig? :) közbe filmet néztél :)

7. Drcarlosca

Drcarlosca Junior szaki

Valóban lehetett volna hamarabb is :) a fiamnak adtam enni.

8. giliszta

giliszta A fórum hercege

köszönöm a velős hsz-t,a nem prémes,és nem pénzes játékosok nevében...talán a dicsbe kellett volna....
    én sajna csak valami 600 körül járok 1.5 ora után.

9. -Sogi-

-Sogi- Fórumlakó

én nem vagyok tápos, nekem 32 tekercsem ment rá és kb 4 és fél órám :p

10. LordBox

LordBox Törekvő

Hát soloban lvl 40ként még én is haladok a kis gyengusz mágimal igaz halok böszen :) az alig 2000 életemel :)

11. gombi197505

gombi197505 Fórumprofi

wow :eek: Nincs 2000 életed? :D Elég ügyes lehetsz

12. Wortamy

Wortamy A fórum hercege

nem az élet a legfontosabb szerintem ehhez az eventhez:) ;)

13. giliszta

giliszta A fórum hercege

5 kört mentem. a felénél járok .kb 16 tekercs ment el. 2 boss ölés,és nem adott semmi "extrát".átlag 3-4 tekercs körönként. attol függően,hogy a fő bosst is ölöm-e.

14. Wortamy

Wortamy A fórum hercege

én esszenciával jobban szeretek menni, átlagban 1k szokott elmenni nekem körönként :) persze ez karakter és csoport függő :)

15. Csubakka

Csubakka Kivételes tehetség

Kedves játékosok,

itt tudjátok feltenni a felmerülő kérdéseiteket illetve megosztani a véleményeteket, tapasztalataitokat az eventről.

Az eseményről bővebben itt olvashattok.

Kellemes játékot kíván a Drakensang Online csapata!

16. UzsonyikT

UzsonyikT A fórum nagymestere

Tényleg ennyire nehéz megcsinálni egy eventet, hogy ne kapjak minden egyes map belépésnél errort?

17. Trompf

Trompf Járnitanuló

Hurrá!!! Egy újabb semmirevaló event ahová még belépni sem lehet!!! Egy újabb "tökéletesített-hibátlan " megnyilvánulás!!! Eltolják egy héttel,hogy utána neki sem tudj állni.......... Éljen a játékélmény!!!!!!!!!!!!!!

18. UzsonyikT

UzsonyikT A fórum nagymestere

Most már a játék se indul el, nagy grat megint a fejlesztőknek...

19. Balazs86

Balazs86 Törzsjátékos

Nem értem a BigPointot hogy miért nem csoportosítanak át szervereket ilyenkor mikor event van, értelmetlenül fogynak a szféraszilánkjaim :(

20. *Ancika*

*Ancika* Haladó

Gratulálok, a műszaki zseni csapatnak. Sikerült megint elcseszni mások szórakozását.Event pályáról nem lehet kilépni, azóta meg a játékba sem lehet belépni!!! Ez kb. félórája így megy. :(

Az oldal megosztása