1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Tippek a körmágus használatához.

Kategória: 'Körmágus', témanyitó: opos2012, témanyitás ideje: 26.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. opos2012

opos2012 A fórum ezredese

Jó lenne ide az a ami régi fórum infót behozná, hogy ne kelljen mindent elölről kezdeni.

*Ancika* és galinho10 kedveli ezt.
  2. -.flikflak.-

-.flikflak.- Fórum-zöldfülű

le lett írva, hogy nem lehet és nem lesz áthozva ide. :( Sőt a régi már elérhetetlen.

3. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Elérhető lesz a régi fórum is pár hónapig, csak most az átállás miatt van offolva. A játékosok témáit nem terveztük áthozni, csak azt ami igazán lényeges.

4. opos2012

igazából a tapasztalatok lennének fontosak. a képek és a videók.

galinho10 kedveli ezt.
  5. Hercules1911

Hercules1911 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!

A Tapasztalatok bennetek és bennünk van, nem minden játékos által le írt infó fedte a valóságot.

dandem82 és Raory kedveli ezt.
  6. opos2012

az igaz de számomra jó volt olvasni SŐT hasznosítani egy egy tanácsot. a legtöbb javaslat kuka mert a karakter építése általában szöges ellentétben állt, a bevált gyakorlattal. ám mégis lehetett egy egy tanácsot kapni ami később a kukából elő lett szedve.

tehát tényleg jó lenne nem elölről kezdni a beszélgetést a karakter építéssel kapcsoltban. újból keresni a képeket... a számolásokat.

Hermitiel és galinho10 kedveli ezt.
  7. opos2012

Úgy döntöttem elkezdek kísérletezni, a karakter fejlesztésbe beletartozik egy új fajta védelem kiépítése is.

A DS fejlesztői belenyúltak a mobok ellenállásába védelmébe sebzésébe.

Megfigyeltem a villámláncom nem sebez már kisebb moboknál sem akkorát mint régen. Ezért belekezdtem egy hosszabb folyamatba amit majd csak az éj szett tesztelése után fogok lezártnak tekinteni.

Elképzelésem szerint a mage kasztnak 3000 feletti krittel kell rendelkezni, hogy érdemben számolni lehessen a DS Isteneivel.

Elment a kaszt a magas sebzés megszerzése irányba érzésem szerint feleslegesen- de ezt majd bizonyítani csak magas krittel tudom majd. -

Mivel a kasztom nem egy bástya kaszt, ezért a rombolás nagyságát kell növelni nálunk.

Tehát magas krit és alap. De mi is számít magasnak?

Ha jól értelmezem - majd biztos lesznek akik mást tapasztaltak.- a kritkus találat határozza meg mekkorát ütünk a kritkus sebzéssel.

Tehát ha olyan 300% körüli a kritsebzés akkor minél magasabb az kritikus találati érték annál jobban érvényesül a magas alap sebzés.

egy 800as alap 1500 krittel és 200% kritkus sebzéssel egy VICC .... pazarlás.

A kasztunkba az új ammon és legendás tárgyak felejtősek lettek mind kritikus értékkel és sebzéssel.

A régiek ebben a tekintetben szerintem jobbak voltak.

A frissítések óta egyre rosszabb tárgyakat nyitok pl legendás vessző ad 5% gyorsaságot 2 foglalatot nagy sebzést XD -fuuu ne tudjátok meg....- meg se mutatom mert tudjátok miről beszélek.

Szóval holnap jelentkezem pár rövid videóval és képekkel a sebzés értékkel. este felé felteszem a tapasztalataim már ha érdekel benneteket.

Hermithun és dandem82 kedveli ezt.
  8. opos2012

Éj szettben a sebzések változása. Kicsi alapsebzéssel és kicsit nagyobb alapsebzéssel.

Itt pedig a kritikus sebzés változásai láthatóak.

egyenlőre az a tapasztalatom, hogy az éjszett jó védelmet ad viszont nulla életet. nagyon kell tudni rohangászni.

De nagyon tetszik a megváltozott sebzésem. egy hangyányit megint erősödtem.

9. Ashrin

Ashrin A fórum hercege

Ezt megerősítem! :D
    A rohangászásról csak annyit,hogy a 6k életet,3k védelmet,most megfeleztem,de a kritet megtripláztam,kritsebzés,sebzés is nőtt!:D
    Kicsit fájón érintett,hogy egy mágustanonc leszedett 1 preccel!De kárpótolt hogy a bölcs wari 2 és fél villám volt! :D Meg is lepődött,sokat találkozunk PvPben! Azt már megszokta,hogy nem lehet gyorsan leverni,de azt nem hogy ekkorát odasózok! :rolleyes:
    Kicsit még variálok a sötét éj cuccokkal,meg a többi lim-lommal!Meg kell találnom még az aranyközéputat! :p

STONE99 kedveli ezt.
  10. opos2012

én is így vagyok vele de egyenlőre maradok a régi beállításoknál. fuuu nagyon hiányzik az a 100 sebzés amit karbarosa ruhája adott. de hát a krit az krit.

Ashrin kedveli ezt.
  11. Erényöv

Erényöv Utánpótlás-írogató

Opos, végigolvastam a szösszenetedet... azt kell mondjam, hogy igen pozitívan csalódtam benned - meglepően intelligens vagy :rolleyes: Jó, tudom, hogy nem számít a meglátásom, de igen komoly "sum up" - összefoglal, összegez - képességről tettél tanúbizonyságot :)
    Grat az érveidhez! :)

Hermithun kedveli ezt.
  12. opos2012

köszönöm igyekszem fejlődni. Jah igen! felesleges gúnyolódnod. tudom, hogy nem nagy szám videóm, de nem tudok érvelni mivel nincs megfelelő értékű tapasztalatom. Tehát ha gondolod segíts az építő jellegű kritikáddal, mert a modorodból kitelik arra is szerintem. :) bízom benne, hogy előbb utóbb fejlődök akkorát ami a folyton változó játékhoz megfelelő értéket ad.

A videóimról meg annyit, hogy nem azért készültek hogy rá beszéljek bárkit az éjszettre. ezért is nem érveltem mellette vagy ellenne.
    nekem bevált az éjszett q4 ben szinte alig sebeztek a mobok. pedig én kaptam a tank szerepet.

ma pont azt beszéltük egy barátommal hogy ő pl csak egyes darabjait használja mert nem ad annyi életet vagy védelmet ami megfelel az épülő karakterének. ezt mindenkinek magának kell eldönteni és letesztelni.

Ashrin

3 villám volt a wari nekem :)

Utoljára szerkesztett: 28.12.13
    Adrienn27 kedveli ezt.
  13. opos2012

a védelem kiépítéseben a support nem tud segíteni azt írták tegyem fel itt a kérdéseim. :)

nah szóval akkor felteszem.

"A mágusomnál szeretném emelni a védekező képességet. De megakadtam nem értem mi minek a függvénye ha emelem a védelem az a jobb, vagy ha a hárítást emelem legendás tárgyakkal. Melyik irány a jobb? Illetve a hárítást nem lehet erősíteni a védelem emelésével?"

A védelem iránya nem vált be. de ha össze függ a védelem a hárítással érdekelne ki mit tapasztalt.

14. Kattrin

Kattrin Törzsjátékos

Annyiban összefügg, hogy minél nagyobb a védelem, annál kisebb sebzést kapsz védés és nem védés esetén is, persze attól függ, hogy ki az ellenfél. De pl védelemnél és kritnél is sokan arra esküsznek, hogy 50% elég, vagy véd vagy nem, vagy kritel vagy nem. Ezzel részben egyet értek, de én elvittem egy olyan irányba a mágusomat, hogy pvp-ben 60% védelmet és 50% kritet használok a sikeresebb túlélés érdekében, pve-ben meg pont fordítva 60% krit és kevesebb védelem a gyorsabb haladás érdekében. :) Nyilván van ennél jobb megoldás is, de eddig még nem sikerült megszerezni 1-2 olyan egyedit és legendás tárgyat, amiktől érdemben tudnék tovább fejlődni.
    Szerintem akinek nincs rejtvénye, de gömbözik, az próbáljon full hárításosat nyitni, akinek megvan a rejtvény, az meg farmoljon éjjel-nappal rúnát, hogy minél jobban felhúzza, mert így vagy úgy, de az az igazi, ha 250-300%-os a kritsebzés, és ezt sajnos még nem sikerült elérnem. :(
    És ha a védelem nem válik be, akkor hagyd meg azt 45-50%-on, és próbáld az életet minél feljebb tolni.

Hermithun kedveli ezt.
  15. Erényöv

Opos, nem szokásom gúnyolódni. Télleg tetszett, ahogy a #8as hozzászólásodban összegezted a dolgot...
    Megjegyzem, hasonlót eljátszottam a wari védő-krit-sebzés-ép balansz eltalálására... bár megjegyzem azt is, nem túl nagy sikerrel :rolleyes:

16. opos2012

köszi a gyors választ, eddig itt tartok én is. Rejtvény még nincs meg de tervbe van véve a ki farmolása.

volt nagyon állat gömböm de mivel csak extra védelem volt benne majd 70% os védelme volt csak a hárítása kicsike. így folyton az eget néztem. most 58% a védelem és 63% a hárítás. helyeben topogok ugyan pve re egész jó lett de nem az igazi pvp.-re.

a krit sebzésem kicsi de ha csökkentem az alap sebzésem akkor hiába a magas krit és a kritsebzés szinte csak "csiklandozgatom a dolgokat."

17. opos2012

de miért hagytad abba a kísérletezést? és a tanítást? még a suport sem tud ebben segíteni. nagyon szomorú hogy nincs egy sablon amit tudnék követni és utána eltérni egyéni stílusban. a warit ugyan így elcseszték kellene a tapasztalat a TŰZ mert látod hülyeségeket beszélek tapasztalat nélkül. ráadásul az új köztesek és bos-sok meg követlik az erős harcosok jelenlétét.

köszi a figyelmed

18. Erényöv

Hát, azt vettem észre, hogy a fejlesztések egyre inkább olyan irányba viszik a játékot, ami kizárja a "polihisztor" karaktert; magyarán nem lehet minden helyzetre - pve, 1v1, 3v3, 5v5, stb. - univerzális, tökéletesen használható beállítást találni...
    Arról nem is beszélve, hogy a Cég átlag 3 havonta bejelentés nélkül, stikában elvesz az értékekből... csak a példa kedvéért: nyár elején az 1500as mágiaellenállásom 48%kos sebzéscsökkentést adott, majd ősztől hirtelen már csak 43%-kot. S ezt eljátszották már többször a védő/hárítási értékekkel is... s most nem a Tiborc panaszát nyomom, csak arról van szó, hogy nemigen lehet profin fejleszteni, mert ha még meg is találod az egyensúlyt, előbb-utóbb - tőled függetlenül - úgy is felborul...
    Persze vannak trükkök, hogy "pengére" fejleszd a karit, de akkor specifikusan kell tolni - pl. egy wari ismerősöm csak 1v1et tol, minden junik meg legi tárgyából kettő farmolt ki, a legis tárgyak egyik fele mágiaellenállásos, ezeket megpakolta ellenállás kavicsokkal, s ha magi az ellenfele, akkor a harc előtt gyorsan szettet cserél, és szerény 3000es ellenállással arcoskodik :D
    Bár sztem ez a fajta maximalizmus már pötit beteges, dehát mások vagyunk :rolleyes:

Kenderesi.N kedveli ezt.
  19. Kattrin

Kattrin Törzsjátékos

Az enyém univerzális csak senki ne fusson el. :D:D

Hermithun kedveli ezt.
  20. Erényöv

Jah, ha mindenki beleugrik a kardomba, akkor az enyém is az :p:D

Az oldal megosztása