1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Tippek a körmágus használatához.

Kategória: 'Körmágus', témanyitó: opos2012, témanyitás ideje: 26.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. opos2012

opos2012 A fórum ezredese

Szerintem ha fészbuk csopiba készül a dolog érdemes ki szedni nyilván több figyelemmel. Sok a visszaélés a karakter lapokkal. Én is leszoktam már róla. :) max videóim vannak már csak amikkel esetleg vissza lehet élni.

Szerintem kritsebzésre kell állni krittel. de ezeket sem észnélkül mert az új csoport talent a hiányzó kritet segít pótolni. 39700 ig fel tudom húzni zöldre a sebzésem de akkor kisebb a kritsebzésem azt figyeltem meg kevesebb is a sebzésokozásom.
    Morka légy szíves utána néznél nekünk mágiknak van e töréspont az alapsebzésnél? Köszönöm.

2. Nemtudomkivagyok

Nemtudomkivagyok Junior szaki

jah kijavítalak nos képzeld el a képen látható stat + felszerelés vágva volt így az ki lett takarva mivel csak azt mutattam de ha a lelkedet meg nyugtatja akkor módosíthatom még hogy maga a karakter se legyen ott :.

a képből vagy a jobb vagy bal oldali dolgokat mutattam felesleges kitakarni amit nem lát senki ide meg jó az
    bár érdekes koma h a "tankok" vitatják pedig azt hiteem ez a magik fóruma:D

Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.9.18
    opos2012 kedveli ezt.
  3. jackoneill1976

jackoneill1976 A fórum parancsnoka

Ohh... Bocsánat hogy idemerészkedtem arcátlanul. Borzalmas hogy ez a mai világ hova süllyedt.

Személyesen gondoskodok a büntetésemről.

opos2012 kedveli ezt.
  4. opos2012

szerintem engedd el. Szent küldetésem, hogy elcsábítsam a tankokat mágusnak :D hátha lesznek közöttük olyanok akik szeretnének mágussá válni. :3 mert minket sosem semmilyen szinten nem ért nerf és mi ultrakirályistencsászárok vagyunk. god mode-ban :D

5. Xineohp

Xineohp Fórumlakó

Nem tudom lehet nem írtam le értelmesen a kérdést megpróbálom újra. Miért szedted le 2 helyről a nevet, ha a harmadikon otthagyod. Ezzel pont az a cél, hogy ne legyen feltüntetve a karakternév. Ha névtelenül akarod kirakni akkor mindenhonnal leszeded, ha meg nem izgat akkor sehonnan se. Ezzel inkább csak azt igazolod, hogy nem vagy elég alapos.

6. opos2012

mert nem vette észre :) a segítő szándék plusz a pvp miatt titkos ilonka fedés izgalma miatt nem volt elég alapos. :) Szerintem nem lényeg miért van letakarva. :)

7. Xineohp

Xineohp Fórumlakó

Szerintem se lényeges csak azért írtam, mert nem szeretem ha butának néznek.

8. opos2012

Halihó szóval mégis maradtam az alap koncepciónál. Q9 medál cipő a krit és a támadási sebesség miatt. Dragan szett 3 db. Boszi szett 3 db. A mostanában divatos 5% magolita és a fehér kara szett számomra felejtős, mert már hozzászoktam a nem a szettbonuszra való figyelésre.

Jelen állás szerint a 5% sebzés a karakteremen 500 sebzést emel nem tetszik annyit nem ér, hogy kritet veszítsek.

9. angelprime98

angelprime98 Járnitanuló

Telt némi idő erösödtem kicsit kaptam egy aranyértékes vérmagi botot talàn használni fogom miután lesz egy normális fegyverkraftom amire most nagyon gyurok szijba meg ruhaba nm artana egy jobb kaft meg kene meg egy 65-70%os gyuru sapiba is közel vagyok egy jo krafthoz egyenlore standard , igy allok jelenleg es egy ideig nm változik sokat marad a q7 szett mig nm érek valamit a vérmagival [​IMG]

Malinea és opos2012 kedveli ezt.
  10. Chassius

Chassius Haladó

Egy kis segítség kéne a nálam tapasztaltabb emberektől.

Melyik 1 kezes fegyót érdemes bekraftolni (tudom, hogy alapból egyiket sem, de én egyelőre ezen az ösvényen megyek, hogy könnyebben tudjak farmolni)?
    Van már 2 kezes craftom (igaz csak 268%), de egyelőre a többivel nem állok sehogy (kristály, gyűrű, nyakas, stb).
    Az egykezesnél meg tudom úgy variálni a cuccaimat, hogy a kritem megmaradjon.
    Jelenleg a farkasos szett 3 darabját (fegyó t5, könyv t5, dísz t5), a dragan szett 3 darabját(sisak t5, kesztyű t5, bakancs t5), a sárkánybilincs szettet (mind alap), a sötétség szett 2 darabját (mind alap) és egy sima 32%-os övet használok, így 6-6,4 k-ig van a sebzésem fehérrel, krit sebzés +247%, krit 80% inf1-ig, védelem 70%, ellenállások 53%(mind), mana 115, élet 39K, speed 2,7.

Tudom, hogy nem egyszerű, de hátha tudtok valami okosat mondani.

11. opos2012

Ha prémes botod van sárgában akkor azt a teleport miatt. A farkas bot jó a kritje miatt de sárkány magos. Azt nem javaslom. Érinthetetlenek botja is kiváló. Hirtelen ezeket gondolnám.

12. Chassius

Chassius Haladó

Ha a kocka botra gondolsz, abból van egy arany tetejűm, igaz az csak t1-es.(már gyűjtögetem a t3-as kockákat, hátha...)
    Érinthetetlenek botja? Véletlenül nem a szövetségesek botjára gondolsz? Az előbbivel még nem találkoztam, az utóbbiból még a ládában van a t2-es a többi szett darabbal 1ütt.

Én valami olyasmit vizionáltam, hogy arachna bot (van benne krit és gyorsabb az átlagnál alapból), kocka dísz, medusa nyakas, 1 mortis gyűrű vagy kocka gyűrű, a dragan gyűrű, gorga könyv, grimmag ruha (édes álom az új, a régi megvan), a többi még képlékeny.
    A sárkánymagok mennyisége nagyon behatárol, ezért próbálok olyanokkal operálni, amihez relatív könnyű magot gyűjteni.

Jelenleg a köztesben kb a kínzót max a halálost tudom viszonylag biztonságosan vinni 1edül, a nem köztes pályákból a bossokat kivéve inf1, ami még megéri farmolás szempontjából nekem utána már nyögve nyelős és túlságosan eszencia költséges.

Utoljára szerkesztett: 1.1.19
    opos2012 kedveli ezt.
  13. opos2012

Jól hangzik amire gondolsz. A nyűgöm az, hogy nem oszthatom hitelesen az észt mert 2 kezes mágus vagyok. 6 éve játszom az elején még én is egy kezesben láttam a megváltást de a sebzések elszabadulása miatt már át kellett álljak pve-területen 2 kézre. - ami ugye a krit eltűnését és minden egyebet okozott. -

Azt megtudom mutatni honnan indult a 2 kézre való átállásom, de az a rengeteg frissítés miatt már hiteltelen. Azóta sok minden változott sok dolog megszerzése jóval könnyebb lett.

Szerintem igyekezz csoportot találni ami visz farmolni koncentrálj a küldetések megcsinálására. Használj Dűne szettet nyílván az ügyességedhez harci stílusodhoz igazítva. Míg nem találod meg a kényelmes farm stílust sajnos kell egy-két erősebb karakter ami visz magasabb szinteken.

Sok szerencsét a farmhoz és a krafthoz.

Így indultam el 2 kezes mágusra illetve 55 ös szint

Ez meg az év vége.

Ilidan91 kedveli ezt.
  14. opos2012

Q7 szetnek még nem áldozott le. Szerintem megéri használni de állítom a feltétele a szett bonuszának az a 2.79 támadási speed mert itt vettem észre jóval kényelmesebben haladok.

A Q4 szett Q8 szettel is kombinálva igen halados a tüskéi miatt. Vérmágus bot a sebzés emelés miatt és a 0,95 speedje miatt jó nagyon.

Érdemes használni a Kingshilben található élet buff -ot ami 20.000 élet erőt ad 2 órára. Iletve most már érdemes körülnézni a városokban mert létezik már kritet sebzést adó buff is aranyért anderért.

bibere és Malinea kedveli ezt.
  15. Malinea

Malinea Törzsjátékos

16. Chassius

Chassius Haladó

Végülis a Q4 szett mellett tettem le a voksomat, még kell hozzá a Q8 szett, de ahhoz kell még gyűjtenem némi matit.A Q9-ből a nyakas már megvan még kell majd a bakancs (a plusz krit esély miatt), 1 mortis gyűrű és Khalys vállas a mana csökkentés miatt.Nem lesz olyan op de nekem 1előre megfelel. Az egykezes felállást jelenleg jegelem, majd 1szer talán készen lesz.
    Plusz majd jó lenne ha valaki elvinne shoppingolni.

Utoljára szerkesztett: 27.2.19
    bibere és opos2012 kedveli ezt.
  17. DragOnatQ

DragOnatQ Haladó

A mágusod statisztikája nagyon szép, gratulálok hozzá!

A Q7 szett használható természetesen, de ha visszaállítják a gondolatirányítást akkor a videó felgyorsítása nélkül fogod megölni 1,5 perc alatt a bosst ugyanilyen körülmények mellett.

Még annyit szeretnék megjegyezni, hogy ne ess bele abba a hibába, hogy magadat veszed alapnak, és teszel olyan kijelentést, hogy "jobb lett volna ha nem is javítják vissza".

Nálad számos gyengébb mágus van akiket nem szabad figyelmen kívül hagyni, akiknek esetleg nincs annyi rúnája, olyan köveik vagy erő rúnája mint neked, illetve lehet nincs minden egyedi eszköze sem bekraftolva mint neked, mert pl. sárkánymag hiányban szenved (bár ez a videóból nem derül ki pontosan, hogy te mit, miből és mennyit használsz).
    A jelenlegi rendszerben sokkal lassabban megszerezhetőek a fent említett dolgok, mint korábban, tehát elég sokat számít az a 150% sebzés amit a q7 szett biztosít bossnál, pontosabban nem mindegy milyen gyakran tudja az adott mágus kihasználni azt a plusz 150% sebzést.

Ami fontos még: a mágus nem használhatatlan osztály természetesen most sem, de nem árt ha a többi osztállyal szemben is versenyképesek maradunk, mert utána megint sehova nem fog kelleni a mágus, mint a múltban már volt rá példa.

opos2012 kedveli ezt.
  18. opos2012

Bocsásd meg igazad van innen ennyi év után már másképp látom picivel könnyebben mesélek. Pedig nem vagyok op.. hidd el nekem. Lassan 7 év 2 3 óra farm után nézek így ki.

DragOnatQ kedveli ezt.
  19. DragOnatQ

DragOnatQ Haladó

Látszik a sok munka a karaktereden, őszintén gratulálok hozzá és a kitartásodhoz!

opos2012 kedveli ezt.
  20. Tatika1988

Tatika1988 Utánpótlás-írogató

Szerintem az összes mágus nevében írhatom hogy ha soloba mész legalább 2x annyi idő lett leölni minden bosst mint eddig a rls előtt. Mindez egy darab képesség nerf miatt. Nem csak a q7 szettesek lettek kinyírva. Eddig az volt a lényeg hogy folyamat rakhattad az őröd aki védett az ütések ellen. 45k dmg max krit-krit dmg vel eddig kényelmesen lement zöldel 1 perc körül pár boss, most ugyanennyi idő nekem inf1 kékkel... De a fejlesztők szerint ez nem nerf... és csodálkoznak ha "leátkozzuk a csillagokat az égről". Más kasztokhoz se kell nyúlni adják vissza a mágusnak a gondolatirányítást. Ha meg az a cél hogy lassabb legyen a boss ölés ne emeljék a csillagos égik a sebzéseket...

Az oldal megosztása