1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Tippek a körmágus használatához.

Kategória: 'Körmágus', témanyitó: opos2012, témanyitás ideje: 26.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. opos2012

opos2012 A fórum ezredese

Szerintem ha fészbuk csopiba készül a dolog érdemes ki szedni nyilván több figyelemmel. Sok a visszaélés a karakter lapokkal. Én is leszoktam már róla. :) max videóim vannak már csak amikkel esetleg vissza lehet élni.

Szerintem kritsebzésre kell állni krittel. de ezeket sem észnélkül mert az új csoport talent a hiányzó kritet segít pótolni. 39700 ig fel tudom húzni zöldre a sebzésem de akkor kisebb a kritsebzésem azt figyeltem meg kevesebb is a sebzésokozásom.
    Morka légy szíves utána néznél nekünk mágiknak van e töréspont az alapsebzésnél? Köszönöm.

2. Nemtudomkivagyok

Nemtudomkivagyok Junior szaki

jah kijavítalak nos képzeld el a képen látható stat + felszerelés vágva volt így az ki lett takarva mivel csak azt mutattam de ha a lelkedet meg nyugtatja akkor módosíthatom még hogy maga a karakter se legyen ott :.

a képből vagy a jobb vagy bal oldali dolgokat mutattam felesleges kitakarni amit nem lát senki ide meg jó az
    bár érdekes koma h a "tankok" vitatják pedig azt hiteem ez a magik fóruma:D

Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.9.18
    opos2012 kedveli ezt.
  3. jackoneill1976

jackoneill1976 Fórumgróf

Ohh... Bocsánat hogy idemerészkedtem arcátlanul. Borzalmas hogy ez a mai világ hova süllyedt.

Személyesen gondoskodok a büntetésemről.

opos2012 kedveli ezt.
  4. opos2012

szerintem engedd el. Szent küldetésem, hogy elcsábítsam a tankokat mágusnak :D hátha lesznek közöttük olyanok akik szeretnének mágussá válni. :3 mert minket sosem semmilyen szinten nem ért nerf és mi ultrakirályistencsászárok vagyunk. god mode-ban :D

5. Xineohp

Xineohp Haladó

Nem tudom lehet nem írtam le értelmesen a kérdést megpróbálom újra. Miért szedted le 2 helyről a nevet, ha a harmadikon otthagyod. Ezzel pont az a cél, hogy ne legyen feltüntetve a karakternév. Ha névtelenül akarod kirakni akkor mindenhonnal leszeded, ha meg nem izgat akkor sehonnan se. Ezzel inkább csak azt igazolod, hogy nem vagy elég alapos.

6. opos2012

mert nem vette észre :) a segítő szándék plusz a pvp miatt titkos ilonka fedés izgalma miatt nem volt elég alapos. :) Szerintem nem lényeg miért van letakarva. :)

7. Xineohp

Xineohp Haladó

Szerintem se lényeges csak azért írtam, mert nem szeretem ha butának néznek.

8. opos2012

Halihó szóval mégis maradtam az alap koncepciónál. Q9 medál cipő a krit és a támadási sebesség miatt. Dragan szett 3 db. Boszi szett 3 db. A mostanában divatos 5% magolita és a fehér kara szett számomra felejtős, mert már hozzászoktam a nem a szettbonuszra való figyelésre.

Jelen állás szerint a 5% sebzés a karakteremen 500 sebzést emel nem tetszik annyit nem ér, hogy kritet veszítsek.

9. angelprime98

angelprime98 Járnitanuló

Telt némi idő erösödtem kicsit kaptam egy aranyértékes vérmagi botot talàn használni fogom miután lesz egy normális fegyverkraftom amire most nagyon gyurok szijba meg ruhaba nm artana egy jobb kaft meg kene meg egy 65-70%os gyuru sapiba is közel vagyok egy jo krafthoz egyenlore standard , igy allok jelenleg es egy ideig nm változik sokat marad a q7 szett mig nm érek valamit a vérmagival [​IMG]

Malinea és opos2012 kedveli ezt.

Az oldal megosztása