1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Törpemester - kibeszélés

Kategória: 'Törpemester', témanyitó: Draken2142, témanyitás ideje: 1.12.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Admirális

Admirális Forum Moderator Team Drakensang Online

Személy szerint a 4 * erre a tárgyra sebzést kraftolnék bele, illetve a 3-1-es felállás sem sokkal marad el tőle, eszenciahasználattól függ. A vérmágus fegyverben a sárga varázslat az izgalmas, amiatt tudja felvenni a versenyt a Q7 fegyverrel és kompenzálni a fegyverek alapsebzésének különbségét.
    Fegyverekből a Q7, Q4, Vérmágus és a prémiumos fegyver jöhet szóba, bár az utóbbival még nem láttam sikeres felállást, de szerintem okozhat még az a fegyver meglepetéseket, ha jól építenek mellé kritet.

2. Finstandantilus

Finstandantilus Junior szaki

Na lassan helyére fog majd kerülni a sebzésem. Egy jó kis maxos tier6-os q7 fegyóba fog majd belemenni.

Ethina kedveli ezt.
  3. Ethina

Ethina Forum Moderator Team Drakensang Online

Nagyon szép, gratulálok hozzá. :)

Finstandantilus kedveli ezt.
  4. Finstandantilus

Na végre, csak összejött :) Fegyó és kesztyű kraft előtt és után.
    [​IMG] [​IMG]

Malinea, Morka, Korze és még 1 ember kedveli ezt.
  5. Morka

Morka Forum Moderator Team Drakensang Online

Nagyszerű, gratulálok hozzá! :)

6. Malinea

Malinea Aktív író

Grat! :) Tökéletes! :)

7. Finstandantilus

Nagyon szépen köszönöm :)

8. preimusz1024

preimusz1024 Haladó

Kis segítséget,tanácsot szeretnék kérni a felszerelésekkel kapcsolatban.
    Friss 55-ösként főként legendás felszerelésekben vagyok,néhány kraftolatlan egyedivel kiegészítve.
    Ezek a következők:
    • Véres rúna amulett-Véres rúna gyűrű-Véres rúna karabély.
    • Sivatagi sírbolt lobogója
    • Dragan csizma- Dragan kesztyű
    A legendásakból van egy életes gyűrű,egy sebzéses öv,sebzéses sisak,sebzéses mellvért, speedes fegyódísz.
    Talentumokból 14 pont van speeden,10 pont a kolosszuson,10 pont a gyors feltalálón a gőz miatt.
    A felszerelésemet úgy szeretném kialakítani,hogy legyen elég élet,sebzés,krit ,gőz,speed,ha szólóban akarok játszani.
    A vérmágus fegyóm nem rossz,de egyrészt nincs megfelelő legendás,amit belekraftolhatnék,másrészt nincs megfelelő kövem,amivel igazán hatékony lehetne.
    Ezt kiküszöbölendő,le szeretném cserélni a prémiumos fegyóra,amivel gyorsabban ( 1,5 másodpercenként)használhatnám a különleges lőszert.
    Ehhez viszont kellene kritikus sebzés (vagy krit érték?).
    A legendás életes gyűrűmet cseréljem kritesre? Vagy az amulettet?
    Jó lenne megtartani,vagy növelni a mostani speedemet,szóval a zászlót és a fegyódíszt meghagynám.
    Van olyan felszerelés,ami gőzt ad,hogy felszabadíthassam a 10 talentumpontot,amit a gőzre raktam?
    Tudtok tehát olyan felszerelés variációkat mondani,amivel lehetne kritem,sebzésem,speedem,életem?

9. Bundin

Bundin A fórum nagymestere

Próbálj speedes kesztyűt kraftolni, 4x speed. Meg egy speedes fegyódíszt 4x speed, krittel ráérsz még bíbelődni, Emiliás fegyó nem rossz, ha maxosan kapod, inkább q7 szettet ajánlanám a szettbónusza odaveri az Emiliás fegyó arany egyedi tulajdonságát. A Dragan eseményről próbálj kiszedni még egy sisakot, meg pecsétgyűrűt. Khalys-tól Werian menedéke mellőlitől nem a köztes világbelitől a Hősök lobogóját szedd ki, Újhold eventről meg a boszivadász szettet kell kiszedni.

10. Kapszula

Kapszula Törzsjátékos

1 általános törpöt kérdeznék, nem építek kritre meg semmi ilyesmi akkor dragan szett, q7 szett, boszi szett adott, mellé mortis gyuru és amunak q2es vagy van jobb? csak speed miatt hasznalom azt köszönöm, csak sokaknál látom hogy ujholdas kabátot használják meg a q9es amut de azok akkor kritre és építettek?

11. -VyreLord-

-VyreLord- Team Leader Team Drakensang Online

Üdv Mindenkinek!

Ahogy elnéztem, rengeteg szép és jó törpi lett már itt bemutatva. Engedjétek meg, hogy most először én is megosszam veletek az enyémet. Hozzáteszem láthatjátok nem egy nagy valami, én nem sebzésre vagyok állva, hogy így írjam, azonban hátha segítség, támpont lehet ez valakinek, ha nem akar a térképeket haldokolni, illetve bírja akár a pokoli 3-at, vagy a boss-okat is. (Én bírom tankolni őket pokoli2-ig)

Screenshot_1.png

További szép és jót nektek!

Csatolt fájlok:

12. Moot

Moot Fórumprofi

Ha nem építessz kritet, akkor felesleges a Q7 szet, inkább a vérmágus puskát szedd ki

13. beno0812

beno0812 Aktív író

Sziasztok :)
    Kérdezni szeretnék kemény krites törpéket, hogy valaki nem tud-e felkeresni Grimmag szerón, vagy itt priviben, mert skillekkel kapcsolatos kérdésem lenne, illetve hogy hogy csinálhatnék még jobb statokat (életet, defet) is krit meg sebzés mellé, hogy ne haldokoljak ennyit!
    Köszönöm, ha megkeres valaki!

14. Bundin

Bundin A fórum nagymestere

Mi általában a rúnákat használjuk ezekre, testpáncélba védelmis rúnákkal tömd teli az alsó sort persze ehhez lóhere kell ami nem jönn könnyen, életre pedig úgy hogy gyűrűkbe meg esetleg csizmádba is életes rúnákat veszel gnóbtól makkért, ami megint csak korlátozott mert ahhoz meg sárkánypíz kell, de azt is tudsz minden eventen gyűjteni csak minden eventet ki kell vinni, vagy pl a mostaninál minél többet menni, mert ezen pl szép mennyiségű sárkánypénzt elhet szedni, persze ha nincs sok szféraszilánkod akkor pech, nem tudsz farmolni. Sajnos a ha krittes törpöt épitesz aminek addig nincs létjogosultsága míg a tornyai nem krittelnek, de mind egy ha krittes törpöt csinálsz kell q9 Amulett 4x 18%krittsebzéssel, fehérpók kabát, fekete pók fegyódísz, két olyan gyűrű amiben van kritt(és ha arany értékkel akkor tuti), és esetleg élet van mellette nem ellenállás(szintén aranyban) ez máris szűkíti a használható gyűrűk sorát, fegyódíszt 4x30% több krittalálat a tárgyra legyen belekraftolva. Kritt esetében nem kell majd nagyon magas Speed elég egy 1,78-2,03 Speed közt lebegni, ezért majd kesztyűbe is mehet 1-2 sor élt, csizmába is érdemes majd 1-2sor életet kraftolni, ha élet kell több. Ja igen és maxos onyxok kellenek a fegyódíszbe röviden nagyjából ennyi. Ha nagyon kevés még így is a krittalálat, akkor sisakba egy 1-2 sor krittalálat kell Grimmagon Glundin-ként megtalálsz, de nekem sincs még teljesen kész a krittes felállásom a kraft utóbbi időben eléggé nyögvenyelős.

15. preimusz1024

preimusz1024 Haladó

Tök jó lenne,ha Izsóhoz és Hermithunhoz hasonlóan lenne valaki,aki a törpe karijáról streamel. Én Izsóét mindig nyomon követem,tetszik,hogy interaktív,néha van nézői farm,helyzetjelentés a kariról,közelgő,vagy futó eventekről,tesztszerverről,stb. Nem nagyon találok magyar nyelvű,törpékről szóló,törpéknek készített videót,pedig szerintem igény lenne rá.
    Teljesség igénye nélkül szívesen néznék videót akár Bundin,Moot,Admirális,VyreLord,stb . karijáról.
    Láttam egy több éves oktató videót,hogyan épített törpét Nagythorin.Itt lenne az ideje aktualizálni kicsit.
    Köszönöm,ha megvalósul.

16. Admirális

Admirális Forum Moderator Team Drakensang Online

Jólesik hogy megemlítettél engem is mint potenciális törpe streamer, de sajnos én kicsit vakvágányra futottam a törpémmel. Megpróbáltam áttérni a krites törpére, de nem sok jó sült ki belőle, legalábbis nem lett olyan mint amilyenre szerettem volna.
    Nem mondom, hogy nem mennek vele a bossok, de egy streamhez nem elég szerintem.

Csatolt fájlok:

17. preimusz1024

preimusz1024 Haladó

Szerintetek érdemes a most kapott,maxos,1. rangú fegyót felhúznom és azt használni a mostani 5.rangú helyett?
    Sajnos nincs még mit belekraftolnom,egyenlőre maradnak az értékek.

18. preimusz1024

preimusz1024 Haladó

Köszi,hogy legalább válaszoltál. Annak ellenére,vagy éppen azért,amit írtál,engem speciel érdekelne,mit miért,és hogyan csináltál,min változtatnál,stb. Örülnék,ha nekem ilyen értékeim lennének,de még nagyon sok munka kellene ahhoz is,hogy fele ilyenek legyenek.Tudom,hogy egy hasonló kari nem egyik napról a másikra épül,azt is,hogy nem a hangyák hordják össze... Nekem valahogy mégis olyan távolinak és elérhetetlennek tűnik.Biztos azért,mert rosszul csinálok valamit. Ha támpontot,visszaigazolást,választ szeretnék,vagy kérdezek itt,vagy videót nézek a videómegosztón. De ott nem találok olyat,ami nekem segítene.Két végletet találtam,de a középút lenne a lényeges.Egyik véglet az,amikor 30-40 k sebzéssel infi 3-at szólóznak zölddel,de ettől nem leszek erősebb.( Bár az kétségtelen,hogy el lehet lesni a bossok mozgását,reakcióit,vagy mutatnak egy karakterlapot és felszerelést.
    Másik véglet,amit találtam a mások hátán felkapaszkodás,kevés munkával eredményt elérés.(ezt nagyon ellenszenvesnek találom)
    Nemrég például úgy streamelt egy törpe a telihold eventről,hogy egy erős íjásszal mentek ketten infi2-n,le sem szállt a hátasról,csak,ha véletlenül ellenfélre kattintott,és támadás lett a dropszedésből.Előző streamben a legyőzhetetlen eventről volt hasonló,bár a bossra azért néha-néha rálőtt. No comment...
    Láttam olyat is,amikor inf2-3 random csoportba megy olyan törpe zölddel,vagy kékkel,akinek olyan statokkal még a kínzó is kihívást jelenthet.És mindenki hibás,csak ő nem,ha 1 kör után kidobják a csoportból.
    Ezekből sem lehet sokat tanulni.
    Ami számomra értékes magyar nyelvű videó volt,az Hermithun oktatóvideója Nagythorinnal,illetve Izsó dr Noobass videói.

Sokkal többet ki lehetne hozni a karakterosztályos topikokból,szerintem.

19. Steve75

Steve75 A fórum mestere

Szerintem nem éri meg mert nagyon sok gyarapítómag (= makk) kell hozzá, ugyanakkor ha annyi makkod van, hogy nem tudod mire elkölteni akkor opció lehet. Ha emellett döntesz akkor célszerű még 1-es szinten bekraftolni és az legalább olcsóbb lesz. Én anno 5-ös rangban vettem meg (amit felhúztam 6-ra és bekraftoltam) majd pár hónappal később kaptam 4-es rangban egy arany max értékeset, de pont a drága költségek miatt nem nyúltam hozzá hanem a meglévőt használom.

20. preimusz1024

preimusz1024 Haladó

Köszi a választ.
    Az túlzás,hogy annyi makkom van,hogy nem tudom mire költeni.Abból a kevésből,ami van, a bosziszettet szeretném beszerezni szép lassan,a vállast már megvettem 3-as rangban,egyedül csak azon bírom szólózni(kínkeservesen).Viszont az pozitívum,hogy a vérmágus szett 1. rangú tárgyaimat sikerült cserélnem 2-3. rangra.Szóval,csak idő kérdése,mikor tudom kiütni 3-4-5. rangban a többi részt.

Az oldal megosztása