1. Ez az oldal sütiket használ. Ha továbbra is ezen az oldalon tartózkodsz, elfogadod a sütik használatát. További információ

Újhold Event - kibeszélő

Kategória: 'Eventtel kapcsolatos kérdések', témanyitó: kazimir2, témanyitás ideje: 20.1.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. kazimir2

kazimir2 Global Team Leader Team Drakensang Online

Újhold event - kibeszélő

Üdv Mindenkinek!

Ebben a topikban a havonta megrendezésre kerülő Újhold eventünkről van lehetőségetek beszélgetni, tapasztalatokat megosztani.

A csevegő mindig az event idején fog nyitva tartani.

Az event ismertetőjét IDE kattintva olvashatjátok.

A megrendezéssel kapcsolatos információkat érdemes mindig a Hivatalos közlemények között keresnetek!

Jó szórakozást,

DSO Team

WestHamUnited kedveli ezt.
  2. topakacsincsilla

topakacsincsilla Junior szaki

mikor fog kezdődni óra szerint ?
    Vagy ez meglepetés ? :)

3. Konstans

Konstans Fórumfelvigyázó

Már elkezdődött :)

4. Egop

Egop Törekvő

Kedves Konstans,

azt lehet tudni, hogy milyen változást terveznek a következő eventnél?
    Üdv.: Ego
    Grimmag/Triád

5. -jani63-

-jani63- Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Érdeklődöm, hogy az Újhold eventnél a nagy pók csak 40-es holmikat dobál? A plakáton nekem 45-ös van írva és arra is lenne szükségem. Már 4x vertem le a pókot , 1x nem adott semmit, 2x 40-es vesszőt. 1x vállapot és mind 40-es. Érdemes megnyitni? Ha 45-ös lenne igen, de így lehet beolvasztom, és ha esély sincs a 45-ös holmikra többet nem is kinlódok vele. Sürgős választ kérnék ha lehet.
    Elég sokba kerül megszerezni ezeket a holmikat, jó lenne ha legalább a szintemnek megfelelőt kapnék. A szintem 45-ös.
    Előre is köszönöm a választ!
    Üdv.: jani63k/Grimmag

6. Bakatabis

Bakatabis Board Administrator Team Drakensang Online

valaki magyarázza meg nekem az event ismertetőben miért 45-ös szintű felszerelések vannak feltüntetve és nekem miért a 2. 40-es szintű egyedi esik amelynek kissebbek az értékei és a szettbónusza!!!!
    Ha tudom hogy ebben az eventben is 40-es cuccokkal szúrjátok ki a szemem egy ilyen durva boss legyőzése után, el se kezdem gyűjteni a fát, mert gondoltam 45-ös cuccok csak hasznosabbak lennének!
    Véleményem szerint ez igen durva félrevezetés! Hol van feltüntetve, hogy am 40-esek esnek?...

7. -jani63-

-jani63- Fórum-zöldfülű

Most néztem meg az egyedi tárgyaknál 45-ös cuccok vannak írva, hogy a pók azt dobja. Egyébbként én is sokáig gyűjtögettem a fát, de valószínűleg fölöslegesen.

Bakatabis kedveli ezt.
  8. Nehem

Nehem A fórum hercege

Szerintem amúgy is tudsz játszani :p Csak a törölt posztodra...

A pók random dobhat 40 és 45-ös tárgyat nincs fixen megadva, hogy a kettő közül melyiket kapod. Viszont a szint sem garantálja, hogy nem kuka a vége, volt, hogy nyitottam belőle és meg is bántam.

9. Bakatabis

Ismétlem magam, és ez hol van feltüntetve az event ismertetőben?

Részemről ez az event befejezve. Nem szenvedek egy ilyen boss ellen eszenciákkal, hogy szökőévente 30-ból 1 tárgy amit dob (ha dob) 45-ös legyen a 40 helyett és még akkor is ott van, hogy random értéketet ad, tehát javarészt kukába valót nyit belőle az ember.. A fa előre összegyűjtése sem 1 napos feladat..

Moderátor által utoljára szerkesztve: 31.1.14
  10. topakacsincsilla

topakacsincsilla Junior szaki

A tündérfa összeszedése az nagyon gáz sőtt több mint felháborító mert legalább 3k fa kel a full eventhez és az minimum 30-40 kör ami elég sok szféraszilánk és akkor még egy picit sem eventeztél. Nincs farm nincs semmi más csak egyik event után készülsz a másikra de ha nem farmolsz akkor nincs szférád se szóval sakk matt,de megint hejben van a BP vedd meg és nem kel farmolni ( pénz,pénz,pénz )
    A 22 csapdája mindig áll csak más a neve.

babosz kedveli ezt.
  11. Bakatabis

Nevetséges ami itt folyik, találja meg az ember a konkrétumokat a leírásban, amikor 10-ből 12 ember észre se venné belőle
    És jelenleg az újhold ismertetőjében NINCS SEHOL az, hogy 40-és 45-ös felszereléseket is dobhat RANDOM (ja persze, 30-ból 1 45-ös) Karabossa.
    Én ezért nem kezdtem el sose ezt az eventet míg nem lettem 45-ös, mert hogy minek még azzal foglalkozni ha 45-öst dob...Esetleg mondjuk ha fel lett volna tüntetve, a most kinyitott 40-es vállvért és íj jól jött volna 42-es szintemen...
    Félrevezetés az egész. Aztán le van tudva egy magyarázattal.

12. CáCáCá

CáCáCá Haladó

Öhm... Hát nem tudom... Én nem ismerek olyat aki ne tudná ezt. Gondolom még kezdő vagy :D Az event ismertetőben meg a cuccok maximális értékei vannak feltüntetve, ezt ott is írja.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 31.1.14
  13. Rinage

Rinage Járnitanuló

Én azért kerülöm ezt az eventet mert pont a fa összegyűjtése, majd a játékban az üstök által elhasznál fa mennyisége nagyon nincs arányban. Olyan 45-55 közötti kör szükséges a fa összeszedésére (3200+-100) majd 30-40 kör kell az elhasználására (4 vagy 10 haladásért). Nagyon aránytalan és egyszerűen az ember nem bírja kifarmolni a belépőket sem (főleg ha több karaktert is visz). A dropról ne is beszéljünk. Ha pedig teljesen erre áll rá a játékos akkor meg a többiről marad le. Szóval nem is csodálom, hogy rajtam kívül is sokan kerülik.

subwiktor kedveli ezt.
  14. Bakatabis

Írhat az ember a fórumra ha úgy is törlik pedig max annyi sértő volt benne mint ahogy engem lekezdőznek.. Most megint reagáljam le?
    Nem. Nincs nekem ilyen ******* igényem.

Ez az event úgy használhatatlan ahogy van. Én sem pazarlok rá több időt, 155 event haladásnál befejeztem. Egy olyan játékos, aki meg még nem próbálta ki ezt az eventet, ugyan honnan kéne tudnia, hogy 40 és 45-ös cuccokat is dobálhat a boss, ha az event ismertetőben a tárgyaknál oda van írva: szükséges szint 45? Mint már írtam, nincs feltüntetve sehol. Ez az informálás hiánya.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.2.14
  15. Rinage

Rinage Járnitanuló

Nem használhatatlan csak nem éri meg a belefektetett időt. Mondjuk amikor először csináltam én már akkor is tudtam, hogy dobhat 40-es és 45-ös dropokat a boss. Az informálás hiánya nem csak azokra vonatkoznak akik kiírják a híreket hanem azokra is akik felhasználják azokat. Jobban is utána lehetne járni más helyeken és akkor nem érne meglepetésként. Az adminok csak azt írják ki hivatalosan amit ők is megkapnak a hírben. Ha ezt mégis megteszik akkor megváltoztatják a hivatalos szöveget.

16. -jani63-

-jani63- Fórum-zöldfülű

Az Újhold eventet nem csinálom végig! 45-ös pályán, 45-ös (nem is akármilyen) boss NPC csak 40-es cuccokat dobál, amire semmi szükségem sincs. Ja és több száz eszi, és 10-15 perc rohangálás után ad 1 integetést:). Erre volt a legnagyobb szükségem, ráadásul elhasználódó:( Ebben a formában ezt és a Telihold eventet többet nem csinálom.

17. Kuksi

Kuksi A fórum mestere

Én teljesen lenyűgöződtem ettől az eventtől, ugyanis 10 db egyediből 3 db 45-ös esett, ami nem történt meg velem még soha egyetlen Kararosseb (plágium, de nagyon tetszik az átnevezés :D ) újholdja idején sem! Igaz, hogy használhatatlanul vacak statokkal, igaz, hogy az egyik fegyó és nem a szett része, de akkor is 45-ös, na! Ezt akartam, nem? De! Végre egy integetést is kaptam, de nagyon szomorú vagyok, mert el is használódott :( Nincs ebből maradandó? Annyira szeretnék kiintegetni a képből! Léccilécci! :D

Ashrin kedveli ezt.
  18. Bakatabis

Nyilván akad játékos bőven a több ezer közül, akit váratlanul ért a 40-es szintű tárgyak esése. Ha nem az adminok, úgy a hivatalos leírás készítői végeztek hanyag munkát, mert minden "apró" dologról értesíteni kéne az embereket, látsd egy jó példa: apró betűs rész.

az emlékeidben megmarad :D Örüljünk ha a sok esziért és időért 10/1 45-ös tárgyat kapunk ami korán sem biztos, hogy nem a harmadát adja a maximálisnak :) Ilyenek az ammonok is...ha nem jót kapsz, csináld meg újra, hisz úgy sincs más dolgod az életben :D

Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.2.14
  19. Drcarlosca

Drcarlosca Junior szaki

Tény, hogy a leg hulladékabb, dolog a játékban ez az event, persze a Bugok mellett.
    Nem is csinálom csak a felét meg mindig hogy azért pár makk essen, 790 nél a 40 makkig a többi már még értelmetlenebb pazarlás.

Rögtön adtam 10 esélyt a bossnak, tekercs akad bőven, 10 ből adott 7 elhasználódó integetést, 2x semmit, 1x egy 40 es kalapot ami semmire sem jó. Így továbbiakban nagy ívből az egészet, a 790 ig maradt a pályán végig szaladás és bili burogatás, 820 lett belőle már túl is teljesítettem az első pár órában, de ha valaki be akar hívni nem érti miért leszek mérges.

20. Bakatabis

Félreértés ne essék, szeretem ezt a játékot, mert van benne valami, így az egész rendszere, ami tetszik, az irányítása stb.... De. A jelenlegi állapotában nem túl élvezhető sem a pvp (főleg a pvp) sem pedig a pve

Az oldal megosztása